Yıldız ve Beyazgül İlçe Koordinatörleriyle İstişare Ediyor

Yıldız ve Beyazgül İlçe Koordinatörleriyle İstişare Ediyor

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül İlçe Koordinatörleriyle bir araya gelerek çalışmaları değerlendiriyor, yapılacak çalışmalarla ilgili de istişare ediyorlar.

07 Şubat 2019 - 16:43

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürürken, zaman zaman (SKM) Seçim Koordinasyon Merkezinde SKM Başkanı Bekir Kan ve İlçe Koordinatörleriyle bir araya gelerek çalışmaları değerlendiriyor, yapılacak çalışmalarla ilgili de istişare ediyorlar.

AK Başkanlar Yıldız ve Beyazgül, istişare ederek yapılan seçim çalışmalarını değerlendirdiklerini söyledi.

‘Gönül Belediyeciliği’ İçin Destek İstiyoruz

İl SKM tarafından hazırlanan program kapsamında Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte seçim çalışmalarına katıldıklarını belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, “Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül ve görevli Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarla, Şanlıurfa Semt Pazarı Dernek Başkanı Mehmet E.Kızılateş ile Devteşti Semt Pazarında Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret edip, ‘Gönül Belediyeciliği’için destek istedik. Gündüz ziyaretlerimizin ardından, akşam saatlerinde AK Parti Şanlıurfa Seçim Koordinasyon Merkezimizde İlçe Koordinatörlerimizle birlikte ‘Seçim Hazırlıkları Değerlendirme ve İstişare Toplantısı’gerçekleştirdik” dedi.

Ziyarete Gelenlere Teşekkür

AK Parti İl Başkanı Yıldız, Akil Gençler İl Kadın Komisyonu Başkanı Elif Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve ŞUTSO heyetinin İl Başkanlığını ziyaret ettiklerini belirterek, fikir alış verişinde bulunduklarını ve çalışmalarında başarı dileklerini ilettiklerinden dolayı kendilerine teşekkür ettiklerini söyledi.AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ise, yapılan çalışmaların istişareler sonucunda ortaya çıkmasının ve çalışmaların ayrıca değerlendirilmesinin en doğru hareket olduğunu, kendisini de memnun ettiğini belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde