Yıldızlar Hentbol Müsabakası Sona Erdi

Yıldızlar Hentbol Müsabakası Sona Erdi

Gençlik Hizmetleri ve Spor Şanlıurfa İl Müdürlüğü tarafında düzenlenen 2017-2018 eğitim öğretim yılı okullar arası Yıldızlar Hentbol müsabakası sona erdi.

03 Nisan 2018 - 09:32

Gençlik Hizmetleri ve Spor Şanlıurfa İl Müdürlüğü tarafında düzenlenen 2017-2018 eğitim öğretim yılı okullar arası Yıldızlar Hentbol müsabakası sona erdi. Ayşegül Kaman Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen müsabakaya Yıldız kızlardan 235 sporcu katılırken Yıldız Erkeden ise 250 Sporcu katıldı.

Karşılıklı atakların ard arda geldiği müsabakada Yıldız Kızlarda Viranşehir Şair Nabi Ortaokulu şampiyon olurken Yıldız Erkeklerde ise Koç Ortaokulu şampiyon oldu.

Farklı spor branşlarına yönelen gençlerin her geçen gün başarıya imza attığını söyleyen Okul Sporlarından sorumlu şube müdürü Murat Bağış, İl ve ilçelerdeki okulların müsabakalara ilgi göstermesinin mutluluk verici olduğunu söyledi. Başarılı sporculara kupa ve madalyalarını Okul Sporlarından sorumlu şube müdürü Murat Bağış, okul müdürleri, il temsilcisi ve antrenörler takdim etti.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

Dereceye giren okullar şöyle;

Yıldız Kızlar;

1.Viranşehir Şair Nabi Ortaokulu, 2.Osman Ertörer Ortaokulu, 3.Koç Ortaokulu, 4.Karaali Hasim Acanal Ortaokulu

Yıldız Erkekler;

1.Koç Oraokulu, 2.Mimar Sinan Ortaokulu, 3.Kırlık Ortaokulu, 4.Halil-ü Rahman Ortaokulu

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Eyyübiyeli Gençler Başarıları İle Göz Dolduruyor
Eyyübiyeli Gençler Başarıları İle Göz Dolduruyor
Akpiyar Semt Pazarı Hizmete Açıldı
Akpiyar Semt Pazarı Hizmete Açıldı