Yılmaz’dan Fakıbaba’ya ziyaret

Yılmaz’dan Fakıbaba’ya ziyaret

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak yeni kabinede görev alan Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’yı ziyaret etti

28 Temmuz 2017 - 22:43

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak yeni kabinede görev alan Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’yı ziyaret etti.

Bir dizi ziyaretler için Ankara'ya giden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak göreve başlayan Ahmet Eşref Fakıbaba'yı ziyaret etti. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak yeni kabine de yer alan Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’ya hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Yılmaz, “Kadim dostum, Bakanımız Ahmet bey ile uzun yıllara uzanan bir dostluğumuz var. 

Tarihi Kentler Birliği'nde de sık sık berabere geliyor, belediyecilik adına yapılacak işler hakkında fikir alışverişinde bulunurduk. Yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Başarılı çalışmalarıyla bilinen bir siyasetçimiz önemli bir görev aldı. Tecrübesi, bilgi birikimi ile daha birçok başarılar sağlayacağını inanıyorum” dedi.Bakan Fakıbaba, Başkan Yılmaz'a ziyareti için teşekkür ederek, uzun süre sohbet etti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sanal Gerçekliğin 5. Çalıştayı Almanya'da Yapıldı
Sanal Gerçekliğin 5. Çalıştayı Almanya'da Yapıldı
Dünyanın Her Yerinden Şanlıurfa'ya Çiçek Yağdı
Dünyanın Her Yerinden Şanlıurfa'ya Çiçek Yağdı