Yılmaz, Siverek Şehir İçi Otobüs Şoförleri ile Bir Araya Geldi

Yılmaz, Siverek Şehir İçi Otobüs Şoförleri ile Bir Araya Geldi

Şanlıurfa Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz,kooperatif başkanı Mahmut Bozdağ ve şehir içi minibüs şoförleri ile Paşa konağı sosyal tesislerinde bir araya geldi.

24 Mart 2018 - 14:19

Şanlıurfa Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, çeşitli meslek grupları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Yılmaz ziyaretler kapsamında kooperatif başkanı Mahmut Bozdağ ve şehir içi minibüs şoförleri ile Paşa konağı sosyal tesislerinde bir araya geldi.

Şanlıurfa Siverek şehir içi ulaşımda kullanılan otobüslerin yakın zamanda değiştirilip modern ve konforlu hale getirildiğine, Siverek Belediyesi Olarak değişim ve yenileme sürecinde her türlü desteği sağladıklarını söyleyen Başkan Resul Yılmaz; “Öncelikle hepinizin kandilini tebrik ediyorum, Kandilin barışa huzura ve dünya İslam âlemine hayırlar getirmesini diliyorum, biraz geciktik, çeşitli meslek grupları, öğrenciler, oda başkanları ve STK’lar ile zaman zaman bir araya geliyoruz. Bu akşam da sizlerle bir araya geldik, hiç çekinmeden bizi ilgilendiren şikâyetlerinizi açık yüreklilikle söylemenizi istiyorum, bizi ilgilendiren kısmında size yardımcı olacağız, bizi aşan veya sorumluluk alnımızı aşan konular olursa büyükşehir Belediye Başkanımıza iletme konusunda sizlere yardımcı olacağız, zaman zaman yaşadığınız sıkıntıları biliyorum, minibüslerin değiştirilmesi aşamasında birkaç kez bir araya gelme imkânı bulduk, şunu da bilmenizi isterim, yapılan toplantılarda araç değişim bedelinin sizlerden alınmamasını istedik, vatandaşlarımızın, halkımızın daha rahat etmesi için üzerimize düşeni fazlası ile yaptık, zaten burada halkımız için varız” dedi.

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda şoförler, şehir içi ulaşımla ilgili fikir ve düşüncelerini belediye başkanı ile paylaştı. Düzenlenen toplantıdan dolayı kendilerini dinleyen ve desteklerini esirgemeyen Başkan Yılmaz’a teşekkür ettiler.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri-Şanlıurfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x