YSK Kesin Milletvekili Aday Listelerini Açıkladı

YSK Kesin Milletvekili Aday Listelerini Açıkladı

YSK Tarafından Kesin Milletvekili adayları listeleri açıklandı. Şanlıurfa’da daha önceden açıklanan listeler ile ilgili birkaç değişikliğin dışında değişiklik bulunmuyor

30 Mayıs 2018 - 23:25 - Güncelleme: 02 Haziran 2018 - 19:23

YSK Tarafından Kesin Milletvekili adayları listeleri açıklandı. Şanlıurfa’da daha önceden açıklanan listeler ile ilgili birkaç değişikliğin dışında değişiklik bulunmuyor.İşte YSK Tarafından açıklanan Kesin Milletvekili Aday Listeleri.

AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ KESİN ADAY LİSTESİ

1 AHMET EŞREF FAKIBABA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

2 MEHMET KASIM GÜLPINAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

3 HALİL ÖZCAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

4 ZEMZEM GÜLENDER AÇANAL YÜKSEK ECZACI

5 MEHMET ALİ CEVHERİ YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

6 İBRAHİM HALİL YILDIZ YÜKSEK AVUKAT

7 HALİL ÖZŞAVLI YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

8 AHMET AKAY YÜKSEK EMEKLİ

9 MEHMET FATİH AKSOY İLK SERBEST/ÖZEL

10 GÜLER KAMA İZOL YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI

11 İBRAHİM TORU YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

12 SEDAT ERTÜRK YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI

13 İSMAİL TOSUN YÜKSEK ÖĞRENCİ

14 İBRAHİM AYHAN ORTA ÇİFTÇİ

MHP ŞANLIURFA KESİN MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1 İBRAHİM ÖZYAVUZ ORTA EMEKLİ

2 ÖMER ÇAĞLAR YILMAZ YÜKSEK TIP DOKTORU

3 HALİL BAKIŞ ORTA SERBEST

4 HALİT YILDIZ İLK EMLAKÇI

5 NECMİ SOLHAN YÜKSEK AVUKAT

6 MEHMET ARPACİ ORTA İŞÇİ

7 MAHMUT SAYIK YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ

8 İBRAHİM HALİL ARITÜRK YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ

9 MUHAMMED ENES YILMAZ ORTA ÖĞRENCİ

10 YALÇIN YALÇINKAYA YÜKSEK YÖNETİCİ

11 VEHBİ ÇOKAN YÜKSEK ASKERİ PERSONEL

12 AHMET GÜLLÜ YÜKSEK ÇİFTÇİ

13 ALİ HAYDAR KARA YÜKSEK MUHASEBECİ

14 MEHMET EROL DUYAR YÜKSEK EMNİYET MENSUBU

HÜDA PAR ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ KESİN ADAY LİSTESİ

EMİN GÜNEŞ YÜKSEK AVUKAT

2 LOKMAN YALÇIN YÜKSEK TÜCCAR

3 ADNAN SAĞLAM ORTA TÜCCAR

4 KAMİL TUNÇAY ORTA TÜCCAR

5 RÜSTEM ÇAKMAK ORTA SERBEST

6 ABUZER ÖZAYDIN ORTA SERBEST

7 MUSTAFA KOÇ İLK TEKSTİL

8 YAKUP ESMER ORTA ESNAF

9 AZİZ DOĞAN İLK MÜTEAHHİT

10 CUMA AYTIŞ YÜKSEK İNŞAAT TEKNİKERİ

11 ABDULLAH ÖZKINACI YÜKSEK MUHASEBE

12 AZİZ BAYLAN YÜKSEK ECZACI

13 ÖMER DEBEŞ ORTA MÜTEAHİT

VATAN PARTİSİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ KESİN ADAY LİSTESİ

1 ABDULLAH DENCİK ORTA ESNAF

2 ŞERİF BİLGİN İLK ESNAF

3 MUSTAFA ATACA ORTA SERBEST

4 ATA PELVANOĞLU ORTA ÖĞRENCİ

5 HASAN ŞİL ORTA ÇİFTÇİ

6 HASAN KONGÜL ORTA EMEKLİ

7 KÜBRA BODUR ORTA ÖĞRENCİ

8 SİBEL KOÇ GÜVEN YÜKSEK ARKEOLOG

9 KÜBRA ÖZDEMİR ORTA ÖĞRENCİ

10 ERKAN YÜCEL SEYTİN YÜKSEK MUHASEBECİ

11 UĞUR BIÇAKLIOĞLU YÜKSEK ÖĞRENCİ

12 RUHİ ALPER ORTA EMEKLİ

13 SEZER ÖZSEVEN YÜKSEK ÖĞRENCİ

14 BURCU BİLİCİ ORTA ÖĞRENCİ

HDP ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ KESİN ADAY LİSTESİ

1 NİMETULLAH ERDOĞMUŞ YÜKSEK MÜFTÜ

2 AYŞE SÜRÜCÜ ORTA SİYASETÇİ

3 NUSRETTİN MAÇİN ORTA PEYZAJCI

4 ÖMER ÖCALAN YÜKSEK GAZETECİ

5 ALİYE KIZILDAMAR YÜKSEK ÖĞRETMEN

6 İSMAİL KAPLAN İLK SERBEST

7 ROZA YAZMACI YÜKSEK TEKNİKER

8 YUSUF YETİM YÜKSEK EMEKLİ

9 SONGÜL ARPA YÜKSEK EMEKLİ

10 ORHAN ÖZKAN YÜKSEK ÖĞRETMEN

11 İSMAİL TELLİ YÜKSEK SERBEST

12 MEHMET ŞERİF BENDAŞ ORTA SERBEST

13 MERAL BALTER ORTA İŞSİZ

14 BİŞAR TÜYSÜZ ORTA ÇİFTÇİ

CHP ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ KESİN ADAY LİSTESİ

1 AZİZ AYDINLIK İLK İŞ İNSANI

2 FETHİ YAMAÇ ORTA ESNAF

3 CEM KARAKEÇİLİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

4 UĞUR MİZAN ORTA MÜTEAHHİT

5 BAKIR AYDOĞDU ORTA ÇİFTÇİ

6 HALAF AYYILDIZ YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN

7 MAHMUT YAZAR ORTA PETROL MÜHENDİSİ

8 AHMET MÜSRİ YÜKSEK AVUKAT

9 FARUK AKAN ORTA SANAYİCİ

10 CENGİZ İNAL İLK SERBEST ÖZEL

11 MUSTAFA EREN İLK ÇİFTÇİ

12 AKİLE YEKTAŞ ORTA EMEKLİ HEMŞİRE

13 İBRAHİM HALİL YARIŞ ORTA ELEKTRİK TEKNİSYENİ

14 KEMAL EŞSİZ ORTA ÇİFTÇİ

SAADET PARTİSİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ KESİN ADAY LİSTESİ

1 MUSTAFA NİYAZİ YANMAZ YÜKSEK ECZACI

2 HÜSEYİN DOLAP ORTA OPERATÖR

3 RIDVAN SÖYLEMEZ YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER

4 İZZET ÇİFTÇİ ORTA TÜCCAR

5 AYŞE EROĞLU ORTA EV HANIMI

6 KASIM KARADAŞ YÜKSEK AVUKAT

7 ZİYA AYDIN YÜKSEK AVUKAT

8 DAVUT KÜÇÜK YÜKSEK AVUKAT

9 AZİZ ŞAHAPOĞLU YÜKSEK MUHASEBECİ

10 MEHMET ŞÜKRÜ YILDIRIM ORTA TÜCCAR

11 BUŞRA MEN YÜKSEK TARİHÇİ

12 ŞEYHİSA KOŞDAŞ ORTA ÖĞRENCİ

13 MEHMET YAŞUK İLK İŞ ADAMI

14 İBRAHİM KAPLAN YÜKSEK BANKACI

İYİ PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ KESİN ADAY LİSTESİ

1 ZUHAL ÇİFTKAYA YÜKSEK BİLİM İNSANI

2 HASAN OĞUL YÜKSEK ÖĞRETMEN

3 MEHMET ÇADIRCI YÜKSEK İŞ ADAMI

4 İMAM BADILLI ORTA İŞ ADAMI

5 MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI ORTA ESNAF

6 ABDULLAH TÜYSÜZ ORTA ESNAF

7 MEHMET GANİM BAŞAR YÜKSEK DOKTOR

8 VEYSEL DEMİR İLK SERBEST MESLEK

9 MEMDÜH DOĞRU YÜKSEK AVUKAT

10 OSMAN ESAT BUCAK YÜKSEK SERBEST MESLEK

11 MURAT KAÇAK ORTA İŞ ADAMI

12 İBRAHİM HALİL AĞIRTAŞ ORTA SERBEST MESLEK

13 FUAT AKSOY YÜKSEK ÇİFTÇİ

14 ÖZGÜR GENGEÇ YAŞAR YÜKSEK ÖĞRENCİ

BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ KESİN ADAY LİSTESİ

1 ABDULKERİM KOÇ ORTA SERBEST

2 ŞEYHMUS EROL YÜKSEK MÜTEAHHİT

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Küçük Kızları Taciz Eden Sahte Doktor Linç Edildi
Urfa'da Küçük Kızları Taciz Eden Sahte Doktor Linç Edildi
İmzalar Atıldı ÜSİM Kuruluyor
İmzalar Atıldı ÜSİM Kuruluyor