Zemzem Gülender Açanal’a Yoğun ilgi Görüyor

Zemzem Gülender Açanal'a Yoğun ilgi Görüyor

AK Partiye destek isteyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Ecz. Zemzem Gülender Açanal, il merkezinde Urfa’nın yerlisi olması hesabıyla yoğun ilgi görüyor.

13 Haziran 2018 - 01:53

AK Parti Şanlıurfa 4. Sıra Milletvekili adayı Ecz. Zemzem Gülender Açanal, 24 Haziran seçim çalışmalarını aralıksız, dur durak bilmeden yürütüyor.Gündüz il genelinde ev ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra STK ziyaretleri de yapan AK aday Açanal, gece ise Seçim bürosunda kendilerini ziyarete gelenlerle ilgileniyor.

Seçim bürosunda özellikle bayanların ağırlıklı olarak ziyaret ettiği Zemzem Gülender Açanal Seçim Bürosu, zaman zaman partililer, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri ve aile yakınları tarafından dolup taşıyor.

Her gittiği yerde Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye destek isteyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Ecz. Zemzem Gülender Açanal, il merkezinde gerek Eczacı olması ve gerekse Şanlıurfa’nın yerlisi olması hesabıyla yoğun ilgi görüyor.

Seçilecek sırada olmasına rağmen 24 Haziran’a kadar durmadan çalışacağını belirten AK aday Ecz. Zemzem Gülender Açanal, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her fırsatta dile getirdiği gibi; çalmadık kapı, sıkmadık el, ayak basmadık yer, kazanmadığımız gönül kalmayıncaya kadar ziyaretlerimizi, çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hiç bıkmadan usanmadan ülkemiz üzerinde oynanan oyunları hatırlatarak, anlatarak 24 Haziran seçimlerinde mutlaka AK Partiye ve Cumhurbaşkanımıza oy vermelerini istiyoruz ve nedenlerini de açık ve net bir şekilde anlatıyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu