Zemzem Gülender Açanal’dan Derneklere Ziyaret

Zemzem Gülender Açanal'dan Derneklere Ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Eczacı Zemzem Gülender Açanal, Eczacı Teknisyenleri Derneğini,Hemoterapi Derneği üyelerini ziyaret ederken bayanlarla ile de ev toplantısı yaptı

07 Haziran 2018 - 16:06

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Eczacı Zemzem Gülender Açanal’ın seçim çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Güne bayanlarla ev toplantıları yaparak başlayan ardından esnaf gezisi yapan ve İftar öncesi ve sonrasında STK ziyaretlerini aksatmayan AK Aday Açanal, Şanlıurfa Eczacı Teknisyenleri Derneğini ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Sahurda ise Kalkınma Akademisi üyeleriyle sahur yapan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Eczacı Zemzem Gülender Açanal kentin sorunlarına ilişkin önerilecek çözümlerin takipçisi olacağı sözünü verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Aydın Dağ, “AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Eczacı Zemzem Gülender Açanal’ın derneğimize ziyareti bizleri oldukça mutlu etmiştir. Kendisi ile faydalı bir toplantı yaptık. Sorunlarımızı aktardık bize çözüm için elinden gelen gayretleri yapacağını aktardı” dedi.

ECZACI TEKNİSYENLERİ ODASI’NDA HEMOTERAPİ DERNEĞİYLE BULUŞMA

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Eczacı Zemzem Gülender Açanal, Eczacı Teknisyenleri Derneği’ne gelerek yaşadıkları sorunu dile getiren Hemoterapi Derneği üyelerini dinledi ve sorunlarını not aldı. Yaşanan doktor açığını ve glutensiz gıda maddeleri hususunda konunun takipçisi olacağı sözünü veren Açanal, daha sonra üyelerle toplu fotoğraf çektirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü