Zemzem Gülender Açanal’dan Kadın Destek Merkezi Ziyaret

Zemzem Gülender Açanal’dan Kadın Destek Merkezi Ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Ecz. Zemzem Gülender Açanal, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Süleymaniye Meslek Edindirme Merkezi ziyaret etti

09 Haziran 2018 - 17:37

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Ecz. Zemzem Gülender Açanal, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde kadınlara yönelik olan, Süleymaniye Meslek Edindirme Merkezi ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu ve seçimlerde Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye destek istedi.

Beraberinde Bakan Fakıbaba’nın eşi Gül Fakıbaba, Büyükşehir Belediye başkanı Nihat Çiftçi’nin eşi Sema Çiftçi ve AK Parti Şanlıurfa Kadın kolları Başkanı Demet Saatçi Güven ile birlikte seçim çalışmalarını düzenli ve programlı bir şekilde yürüten ve her gittiği yerde özellikle kadınların yakın ilgisine mazhar olan AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Ecz.Z.GülenderAçanal, ilk ziyaret ettiği Süleymaniye Meslek Edindirme Merkezinde kurs gören kadınlara ‘Anne ve Çocuk’ konusunda deneyimlerini, hastalıkları konusunda da Eczacılık bilgilerine dayanarak bildiklerini anlattı ve birazda siyasetten konuşalım diyerek sözü 24 Haziran seçimlerine getirdi.

Milletvekilleri seçimi, en az Cumhurbaşkanlığı seçimi kadar önemli

AK aday Açanal, 24 Haziran’da 2 ayrı oy kullanılacağını hatırlatarak, “İnanın Milletvekilleri seçimi de en az Cumhurbaşkanlığı seçimi kadar önemli. Düşünün ki, Cumhurbaşkanımızı ön safa koyuyoruz, siz arkasını boş bırakıyorsunuz. Yazık olmaz mı? İnanın Cumhurbaşkanımızın eski ve yeni fotoğraflarını gördüğümüzde şöyle bir duygu geliyor içime; ‘Cumhurbaşkanım bize hakkını helal et. Seni çok yaşlandırdık’ demek geliyor içimden. İnanın Cumhurbaşkanımız ülkemiz, milletimiz, memleketimiz için çalışırken, mazlum Müslüman devletler içinde kafa yoruyor. Dinimize göre Müslüman Müslümanın kardeşidir. Dünyadaki Müslümanlar da bizim din kardeşlerimizdir. Ancak birçoğu İslam düşmanları devletler tarafından eziliyor. Birlik beraberlik içersinde hareket edemiyorlar. Sayın Cumhurbaşkanımız şimdi hem bizler için hem mazlum Müslüman devletler için bir umut ışığı oldu. Bizde bu 24 Haziran’da Milletvekili seçiminde de oylarımızı AK Partiye verelim ki, Cumhurbaşkanımızın elini güçlendirelim” diyerek kadınların genelinden AK Parti ve Cumhurbaşkanımıza destek sözü aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü