Zemzem Vakfı fakirleri unutmadı

Zemzem Vakfı fakirleri unutmadı

Zemzem Vakıf Başkanı Mustafa Şit , Şanlıurfa 63 Haber’e  yaptığı açıklamada;  Zemzem vakfı olarak bu senede muhtaç ve ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarda bulunulduğunu söyledi

24 Haziran 2017 - 18:29

Zemzem Vakıf Başkanı Mustafa Şit , Şanlıurfa 63 Haber’e  yaptığı açıklamada;  Zemzem vakfı olarak bu senede muhtaç ve ihtiyaç sahibi ailelere yardımları  ulaştırdıklarını söyledi. Her sene ulaşacağımız muhtaç aile sayısını arttırmayı hedefliyoruz. Bu gayeyle de her sene olduğu gibi şuan da yardım faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Bu yardım faaliyetlerinin dışında ilmi faaliyetlerimiz var, talebe yetiştiren faaliyetlerimiz var, yine aynı şekilde yetimleri sevindiren faaliyetlerimiz var, sınırlar ötesine yaptığımız faaliyetlerimiz var, geçen aylarda Halep’e bir yardım konvoyumuz oldu. Bunun dışında diğer yardım faaliyetlerimize de devam ediyoruz. Bu vesile ile bize bu güven, huzur ortamını oluşturan devletimize, güvenlik güçlerimize şükranlarımı sunuyorum. Yine aynı şekilde büyüklerimize, vakıf bağışçılarımıza, gönüllülerimize, çalışma arkadaşlarımıza, bize destek olan herkese ve Basın mensubu kardeşlerime de çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Zemzem Vakfı Üyesi Eyyüp Can Altun ise  Yardımlarımız sadece Şanlıurfa genelinde değil birçok ilimizde devam etmektedir. Yardıma muhtaç ailelerimize bize bu desteği veren bağışçılarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza bende teşekkür ediyorum.dedi.

Zemzem Vakfı Üyesi Zülkif Subaşı ise  Zemzem vakfı olarak yine ramazan ayında yardım kolilerimizi dağıtmaya devam ediyoruz bu vesile ile ekip arkadaşlarıma ve hayırseverlere teşekkür ediyorum. Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fıstık Ağaçları Neden Yaprak Döküyor ?
Fıstık Ağaçları Neden Yaprak Döküyor ?
Saraç’tan Taksiciler Derneğine Ziyaret
Saraç’tan Taksiciler Derneğine Ziyaret