Zemzem Vakfı Şehitlerimizi Andı

Zemzem Vakfı Şehitlerimizi Andı

Zemzem Vakfı tarafından şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okuturken, Afrin operasyonuna katılan Mehmetçiklerimizin selameti, muzaffer olması için dua edildi.

23 Şubat 2018 - 23:22 - Güncelleme: 23 Şubat 2018 - 23:24

Milli birlik ve beraberliğe ihtiyacın en fazla olduğu bu günlerde güzel bir katkıda Zemzem İlim İrşad Yardımlaşma Sosyal ve Kültür Vakfından geldi. Zemzem Vakfı tarafından şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okuturken, Afrin operasyonuna katılan Mehmetçiklerimizin selameti, muzaffer olması için dua edildi.

Zemzem Vakfı tarafından düzenlenen Şehitlerimizi Anma Programına Vakıf Başkan ve üyelerinin yanı sıra Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Yavuz da katıldı.

Programda Mevlid-i Şerif okutularak, bugüne kadar vatan uğruna canını feda eden şehitlerimizin ruhlarına bağışlandı ve Afrin operasyonuna katılan askerlerimizin selameti için dualar edildi. Program sonunda açıklamalarda bulunan Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Yavuz, ülkemizin zor günlerden geçtiğini ve böyle dönemlerde bu tarz programlara daha fazla ihtiyaç duyulduğunu belirterek Zemzem Vakfı yetkililerine teşekkür ettiğini ve Vakfın daha iyi faaliyetlere imza atacağına inandığını söyledi.  Zemzem Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Şit ise; vakıf olarak milli birlik şuurunu arttırmak ve toplumsal özgüveni sağlamak adına bu tür faaliyetleri gerçekleştirdiklerini belirterek Şehit ailelerine sabırlar dilediğini ve Afrin operasyonunun başarıya ulaşacağından emin olduklarını belirtti.

Zemzem Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Şit ayrıca, “Yönetim Kurulu olarak programa iştirakinden ötürü Mehmet Yavuz beye ve programın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.(Şanlıurfa 63 Haber)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ak Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları 2019 Açıklandı
Ak Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları 2019...
Şanlıurfa'da Fuhuş Baskını 15 Kişi Tutuklandı
Şanlıurfa'da Fuhuş Baskını 15 Kişi Tutuklandı