Zeynel Abidin Beyazgül’ün başkanlık onayı imzalandı

Zeynel Abidin Beyazgül'ün başkanlık onayı imzalandı

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile devam kararı aldığı haberleri hızla yayıldı

09 Eylül 2017 - 01:12 - Güncelleme: 10 Eylül 2017 - 12:43

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile devam kararı aldığı haberleri hızla yayıldı. Şanlıurfalı AK Partililer bu haberi alır almaz Sosyal medyadan  “AK Parti İl başkanımız Sayın Zeynel Abidin Beyazgül’ün başkanlık onayı cumhurbaşkanımız tarafından imzalandı hayırlı uğurlu olsun “ şeklinde Zeynel Abidin Beyazgül’ü tebrik yağmuruna tuttu.

İşte Şanlıurfa 63 Haber’in 16 Temmuz 2017 Tarihinde Zeynel Abidin Beyazgül ile ilgili Haberi…

1-Şanlıurfa AK Parti il Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfa’da noterlik yapıyor. Aynı zamanda Türkiye Noterler Birliği Genel Başkan Yardımcılığına da yürütüyor 5 Ocak 2015 tarihinde göreve başladı. Milli görüş çizgisinden gelen Beyazgül, halkın içinden gelen ve toplumun nabzını tutabilen bir siyasetçi. Dürüst ve adı hiçbir şaibe'ye karışmamış ve halen de öyle.  İnsanlara tepeden bakmayan, halkın sorunlarını kendi sorunları bilen halkın her zaman gece gündüz kendisine ulaşabildiği bir siyasetçi. Halkın arasında olmasından dolayı Şanlıurfa’da her olaya vakıf. Bu nedenle onun bunun yönlendirmesi ile iş yapan biri değil. Yaptığı işler halk yararına Şanlıurfa ve ülke yararına yapan bir siyasetçi. Görevi süresince Parti’de ihale takipçilerine izin vermedi. Komisyon ile iş yapanlar yer bulamadı. Daha önceden kendisi AK Parti ama ideolojik görüşü başka partiden olan seçimlerde AK Partiye oy vermeyen insanlara yer vermedi.  AK Parti’de koordinasyonu sağladı. Dedikoduculara değer vermedi. Her aşırı akıma müsaade etmedi. Urfa’ya gelen yatırımların takipçisi oldu. Siyasete kalite getirdi. Ve bu nedenle AK Parti Urfa’da büyüdü ve oyu arttı ve artmaya da devam ediyor.

Beyazgül; 2 seçim 1 referandum geçirdi. Büyük mitinglere imza attı. Bu mitinglerdeki ilgi ve kalabalık medyada geniş yer aldı. Şanlıurfa’da yapılan ve Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan’ın katıldığı miting ses getirdi.  Birçok kez temayül yoklamasından geçirildi. Geldiği gündem beri devamlı görevinden alındığı söylentilerine rağmen moralini bozmadı ve AK Partinin başarısı için çalıştı..Evet, oylarında Büyükşehirlerde 4.sıraya geldi. 15 Temmuz Darbe girişimi süresince demokrasi nöbetlerinde başarısı Türkiye’ye örnek oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kardeşlik Sofrasında Adres Bu Kez Bozova
Kardeşlik Sofrasında Adres Bu Kez Bozova
Çiftçi, Bozovalılarla Buluştu
Çiftçi, Bozovalılarla Buluştu