Zeynel Abidin Beyazgül’ün Öğretmenler Günü Mesajı

Zeynel Abidin Beyazgül'ün Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin BEYAZGÜL, 24 Kasım Öğretmenler Günü neden ile Tüm Öğretmenlerin Gününü Kutladı

25 Kasım 2017 - 15:02

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Türkiye'de geleceğe ışık tutan Nesiller Ancak Öğretmenlerimizin desteği ve özverisiyle yetişir dedi. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayımladığı mesajda Başkan BEYAZGÜL, kişiliğimizin belirlenmesinde, yetişmemizde, hayata dair kanaatlerimizin, düşüncelerimizin oluşmasında eğitim camiasının öneminin büyük olduğuna dikkat çekti.

Başkan Zeynel Abidin Beyazgül, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Her zaman Baş  tacı olan öğretmenlerimizin, vatanın her karış toprağında hiçbir koşul ve zorluk tanımaksızın ifa ettikleri kutsal görevleriyle, kıymetlerini her zaman en müstesna yerde korumaktadırlar. Öğretmenlerimizin hatırlanması, anılması için bir gün, bir hafta yeterli değildir.Öğrencilerini  çok güzel mevkilerde görmenin haklı gururunu yaşayan öğretmenlerimize milletçe duyduğumuz saygıyı, sadece 24 Kasım günü değil, her zaman göstermek zorundayız. Modern, demokratik, güçlü ve müreffeh bir ülke olabilmek için eğitim alanındaki ilerlemeyi sürekli kılmalıyız. Toplumun her alanında köklü değişiklikler gerçekleştirmenin ve verimliliği artırmanın ön şartı, eğitime gereken önemin verilmesidir.

 Milletimizin her bir ferdinin öğretmenlerimize olan sevgisi, saygısı ve inancı tamdır. Öğretmenler Günü vesilesiyle öğretmenlerimize bir kez daha şükran ve minnet duygularımı sunuyorum. Öğretmenlerimiz, sadece öğrencilerimize değil, tüm insanlığa sevgi dağıtan, doğruya yönelten, toplumun bilgili kişiler olması için çaba gösteren Eğitimli bir toplum meydana getirmeyi hedefleyen değerli bir mesleğin mensuplarıdır.

 Bu duygu ve düşüncelerle başta Görevleri başında Şehit olan Öğretmenlerimizin ve şuan Görev başındaki tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü en samimi duygularla kutlar, Saygılar sunarım."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa Büyükşehir İndirime Gitti
Şanlıurfa Büyükşehir İndirime Gitti
CHP'nin Urfa'daki O İlçe Başkanlığıda İstifa Etti
CHP'nin Urfa'daki O İlçe Başkanlığıda İstifa Etti