AK aday Mirkelam Gönüllerde Taht Kuruyor

AK Parti Birecik Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam ziyaret ettiği her vatandaşımızdan yoğun ilgi ve sevgi görürken Gönüllerde Taht Kurdu

AK aday Mirkelam Gönüllerde Taht Kuruyor

AK Parti Birecik Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam ziyaret ettiği her vatandaşımızdan yoğun ilgi ve sevgi görürken Gönüllerde Taht Kurdu

AK aday Mirkelam Gönüllerde Taht Kuruyor
07 Şubat 2019 - 18:19

AK Parti Birecik Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği her vatandaşımızdan yoğun ilgi ve sevgi görüyor. Bireciklilerin gönlünde taht kuran AK Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam, özellikle hayırsever kişiliği ve yatırımlarının genelini kendi doğup büyüdüğü Birecik ilçesinde yapmasıyla tanınıyor.

Birecik İlçemizi Çok Daha Güzel Ve Turizm Cenneti Haline Getireceğiz

Her gittiği yerde oldukça kalabalık vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılanan AK Parti Birecik Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam, “Bu kalabalık şan, şöhret, parayla değil, sevgiyle oluyor. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; her faaliyetimizi, en başından en sonuna kadar milletimizin gözü önünde, her türlü bilgiye, belgeye erişimin açık olduğu bir yöntemle yürüteceğiz.Belediye Meclisi toplantılarının ve Belediye ihalelerinin canlı yayın dâhil, herkese açık şekilde yapılması için bütün imkânların kullanılmasını sağlayacağız.Belediyemizden hizmet alan vatandaşlarımız için bir ‘Şehirli Hakları’ bildirgesi hazırlamaya çalışacağız. Halkla birlikte yönetim ilkesiyle, belediye faaliyetleriyle ilgili kararlara, Birecik sakinlerinin, muhtarların ve Sivil Toplum Kuruluşlarının en üst seviyede katılımını temin edeceğiz. Güneyin incisi olarak bilinen Birecik ilçemizi çok daha güzel ve turizm cenneti haline getireceğiz inşaallah” dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi de, seçim çalışmaları kapsamında Birecik Belediye Başkanımız Faruk Pınarbaşı ile birlikte AK Parti Birecik Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam ve İlçe Başkanı Abdulvahap Aktar'ı ziyaret ederek seçim çalışmalarını değerlendirdiklerini söyledi.

Başkan Pınarbaşı’ndan AK Aday Mirkelam’a Destek

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesi mevcut Belediye Başkanı Av. M. Faruk Pınarbaşı da, Birecik’in gururu diye nitelediği AK Parti Birecik ilçe Belediye Başkan adayıMahmut Mirkelam için, “Değerli halk insanı, işadamı Mahmut Mirkelam ile kol kola, partimizin neferleri olarak seçim gününe kadar, gece gündüz durmadan çalışacağız. Birecik hepimizin” diyerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Bireciklilere layık olmaya çalışacaklarını belirtiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum