AK Parti Şanlıurfa’da İstifa

AK Parti Şanlıurfa'da İstifa İl Başkan Yardımcısı Cemil Çadak görevinden istifa ederek Urfa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanlığına atandı

AK Parti Şanlıurfa’da İstifa

AK Parti Şanlıurfa'da İstifa İl Başkan Yardımcısı Cemil Çadak görevinden istifa ederek Urfa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanlığına atandı

AK Parti Şanlıurfa’da İstifa
18 Temmuz 2019 - 22:41

AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Cemil Çadak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanlığına atanması münasebetiyle, AK Parti Şanlıurfa il yönetimindeki görevinden istifa etti.

 

AK Parti Şanlıurfa'da İstifa

Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül tarafından Kamulaştırma Uzlaştırma Komisyonu Danışmanlığına getirildiğini belirten Cemil Çadak, İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cemil Çadak, son olarak katıldığı İl Yönetim Kurulu toplantısında arkadaşlarına veda etti.

Uzun süredir AK Partiye hizmet eden Cemil Çadak’a, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül tarafından, partiye hizmetlerinden ötürü plaket verdiler.

Cemil Çadak’a yeni görev

Partideki görevinden istifası ve yeni görevi hakkında kısa bir açıklama yapan Cemil Çadak, “Kuruluşundan beri hiç ayrılmadan bu güne kadar partimde değişik birimlerde görev aldım. Şanlıurfa’da İl Başkanlığı yapan Başkanlarımın hepsiyle beraber çalıştım. 15 yıla yakın Yerel Yönetimler biriminde görev aldım ve bunun 5 yılını Yerel Yönetimler Başkanı olarak çalıştım. Bu günden itibaren partimde bulunduğum resmî görevlerimden ayrıldım. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımızın olurları ile Başkan Danışmanı olarak, ‘Kamulaştırma ve Uzlaşma Komisyonu’ görevine getirildim. Bu görevi de hakkıyla yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Elimden gelen gayreti fazlasıyla göstereceğim. Şanlıurfa hepimizin” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet Nabi KERİMOĞLU
    11 ay önce
    Sayın şanlıurfa63.com Ak parti demek büyük şehir belediyesi demek istifa değil yer değişikliği bunnun adı çok büyük bir haber değil istifa demek o partiden elini ayağını çekmek demekdir yinede hayırlı uğurlu olsun.