Akyol’dan SKM’ye Ziyaret

Akyol'dan SKM'ye Ziyaret

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesi Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Sıtkı Akyol AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)’ni ziyaret etti.

12 Şubat 2019 - 16:11 - Güncelleme: 13 Şubat 2019 - 20:42

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesi Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Sıtkı Akyol, AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)’ni ziyaret etti.

Beraberinde AK Parti Karaköprü Belediye Meclis üyesi Mehmet Nimetoğlu ve Mithat Şakak ile birlikte AK Parti İl SKM’yi ziyaret eden Karaköprü ilçesi Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Sıtkı Akyol, İl SKM Başkan Yardımcısı Cemil Çadak’tan yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı ve bir süre sohbet edip, fikir alış verişinde bulundular.

Seçim Manifestosunun Çok Önemli Olduğunu Ve Uyulması Gerektiğini Biliyoruz

İl SKM’nin il genelini kucakladığını ve yönlendirdiğini bildikleri için, yapılan çalışmalarla ilgili fikir alış verişinde bulunmak maksadıyla ziyaret ettiklerini belirten Karaköprü ilçesi Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Sıtkı Akyol, “Bilindiği gibi mevcut Başkanımız Metin Baydilli, 31 Mart seçimlerinde de yine AK Partimizin adayı olarak gösterildi. Çalışmalarımız aralıksız sürüyor. İlçemiz SKM’si ile Başkanımızın programları, neler yapılması gerektiği konularında İl SKM ile irtibatlı olmaları gerektiğini bildiğimiz için sorun olup olmadığı konusunda bilgi aldık. Yapılan çalışmalarla kendimizi vatandaşlarımıza biraz daha sevdireceğiz ve şu ana kadar AK Partili Belediyelerin yaptıklarının, bundan sonra da yapacaklarının teminatı olması gerektiğini hatırlatıyoruz. Ancak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Seçim Manifestosunun çok önemli olduğunu ve uyulması gerektiğini biliyoruz” dedi.

31 Mart Seçim Çalışmalarıyla İlgili Bilgi Alış Verişi Yaptık

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl SKM Başkan Yardımcısı Cemil Çadak, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Akyol’u uzun yıllardır tanıdığını ve AK Parti bünyesinde görev yaptıklarını belirterek, “Halen AK Parti bünyesinde görevleri devam eden arkadaşlarımızla 31 Mart seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi alış verişi yaptık. Önerilerini dinledik. Kendi ilçelerinde SKM ve Başkan adaylarını bilgilendirmelerini istedik” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Şanlıurfa’da 4 bin kök kenevir ele geçirildi
Şanlıurfa’da 4 bin kök kenevir ele geçirildi