Aydın Vatandaşlardan Destek İstiyor

Aydın Vatandaşlardan Destek İstiyor

AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın vatandaşlardan dua ve 31 Mart seçimlerinde destek istiyor.

06 Şubat 2019 - 13:33 - Güncelleme: 06 Şubat 2019 - 13:42

AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor Aşiret, Zaza, Türk, Kürt, Arap, Türkmen, yaşlı-genç, kadın-erkek, büyük-küçük ayrımı yapmadan Siverek ilçesi genelinde ev, esnaf, aday adayı, sade vatandaş, partili-partisiz ayrımı yapmadan hemen herkese ulaşmaya gayret eden AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, vatandaşlardan dua ve 31 Mart seçimlerinde destek istiyor.

AK Kadrodan Kaymakama Ziyaret

AK Parti Siverek İlçe Başkanı Nedim Lale, Yönetim Kurulu üyesi Halil Bozma, Gençlik Kolları Başkanı İhsan Konacak ve teşkilat üyeleriyle birlikte İlçe Kaymakamı Mustafa Çiftçiler’i makamında ziyaret Belediye Başkan Adayımız Şeyhmus Aydın, gerek seçim ve gerekse ilçenin ihtiyaçları konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulunduklarını söyledi.

AK Aday Hasta Ve Esnaf Ziyaretinde

Seçim çalışmalarını ilçe genelinde aralıksız sürdürdüklerini belirten AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “Seçim çalışmalarımız kapsamında İlçe otogarında esnaflık yapan vatandaşlarımızı da ziyaret ettik. Ziyaretimiz esnasında vatandaşlarımızın bize olan ilgisini gördükçe memleketişinin gönülişi olduğunu daha iyi anlıyoruz.Adnan Menderes Bulvarı esnafını da teşkilat üyelerimizle birlikte ziyaret ederek, vatandaşlarımızın bize olan desteği ve güveni için teşekkür ettik. Esmerçayır Mahallesinde yaşayan Türkmen aşiretinden Zeki Canalır ve yakınlarını ziyaret ettik. Destek ve dualarıyla yanımızda bulunan Canalır ailesine de teşekkür ediyoruz” dedi.

Destek Olan Herkese Teşekkür

Esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürdüklerini belirten AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “Şehrimizin Güney Mahallesi Atatürk Bulvarı esnafını da ziyaret ettik. Halkımızın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü minnettarız. Vatandaşlarımızın ilgisi için çok teşekkür ediyoruz. Adnan Menderes Bulvarında bulunanesnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik” diyerek, seçim çalışmaları sırasında kendisine eşlik eden ve destek olan İlçe Başkanı Nedim Lale,İlçe SKM Başkanı Mehmet Kutluca, Tanıtım ve Medya Başkanı Latif Koyunsatan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı İhsan Konacak ve Yönetim kurulu üyelerine, Gençlik ve Kadın Kolları üyelerine teşekkür ettiğini belirtti.

AK Aday Ev Toplantısında

Siverek AK Başkan adayı Şeyhmus Aydın, akşam saatlerinde Binihatip Aşiretinden İbrahim Taş’ı evinde ziyaret ettiklerini belirterek, “Misafirperverliklerinden dolayı İbrahim kardeşimize ve akrabalarına şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca; Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan ev ziyaretleri kapsamında AK Parti ilçe teşkilat mensupları ile Binihatip ve Türkmen ailelerini ziyaret ettik” diye konuştu.

Siverek’i Daha Çok Hizmetle Donatacağız

AK Parti Genel başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her fırsatta dile getirdiği gibi; 31 Mart seçimleri sürecinde milletimizin her bir ferdine ulaşıp kendilerini ifade etmeye çalıştıklarını belirten AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “Yine Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, inşaallah seçim gecesi zaferimizi milletimizle paylaşarak yeni bir heyecanla daha çok çalışacağız.

Siverek ilçemizi, insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız. Siverek halkına hakim olma değil hadim olma idrakiyle görevimizi yürüteceğiz. ‘Memleketişi, gönülişi diyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ ile AKParti olarak milletimizin hizmetine talibiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dereci ve Ekinci tarihi Hafeniş mağaralarını inceledi
Dereci ve Ekinci tarihi Hafeniş mağaralarını inceledi
Şanlıurfa dev bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak
Şanlıurfa dev bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak