Bahçeli Mercedesini Urfalı İsime Hediye Etti

Bahçeli Mercedesini Urfalı İsime Hediye Etti MHP Lideri Devlet Bahçeli Şanlıurfa Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a Mercedes’ini hediye etti.

Bahçeli Mercedesini Urfalı İsime Hediye Etti

Bahçeli Mercedesini Urfalı İsime Hediye Etti MHP Lideri Devlet Bahçeli Şanlıurfa Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a Mercedes’ini hediye etti.

Bahçeli Mercedesini Urfalı İsime Hediye Etti
12 Şubat 2020 - 09:56

Bahçeli Mercedesini Urfalı İsime Hediye Etti. MHP Lideri Devlet Bahçeli Şanlıurfa Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a Mercedes’ini hediye etti.

Manevi Hediye ilgili açıklama yapan Urfa Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz Bugün Şahsım Ve Özyavuz Ailesi İçin Unutulmaz Bir Gündür. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, Bizleri Yine Onurlandırmış, Gururlandırmıştır. Tüm Varlığıyla ve Desteğiyle, Her Daim Yanımızda Olan Sayın Genel Başkanımız, Bugünde Manevi Bir Hediye İle Bizleri Şereflendirmiştir.

Bu Bizler İçin Çok Kıymetli ve Unutulmaz Bir Andır.Bizler Her Zaman Vatanımıza, Milletimize Layık Olmak İçin, Var Gücümüzle Çalıştık.Allah Nasip Ettiği Müddetçe De Çalışmaya Devam Edeceğiz İnşallah.

Bugün Burada Sayın Genel Başkanımızın Ve Değerli Milletimizin Takdirini Kazanmak Bizim İçin En Değerli Hediyedir. Geçen Yıl Bu Zamanlarda Bizlere Bir Kıymetli Hediye Daha Verilmişti.

Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Genel Başkanımızın Destekleri Ve Değerli Hemşerilerimin Teveccühleri İle Belediye Seçimlerine Girmiş Ve Allah’ın İzniyle Güvenlerini Boşa Çıkarmamıştık.Yine Söylemek İsterim Ki Rabbim Bizleri, Bize Güvenen Ülkemize, Sayın Cumhurbaşkanımıza Ve Sayın Genel Başkanımıza Mahcup Etmesin İnşallah!

11 Şubat 2020 Bu Tarih Bizlerin Tekrar Onure Edildiği Bir Gün Olmuştur. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli İçin Çok Kıymetli Olan, Gözünden Sakındığı Klasik Arabasını Bize Hediye Etmiş,Ve Özyavuz Ailesini Yeniden Onurlandırmış Ve Duygulandırmıştır.Bu Kıymetli Hediyeye Gözümüz Gibi Bakacağımızı Bilmenizi İsterim.

Ve İnşallah Sizden Bize Armağan Edilen Bu Klasik Araba, Evlatlarımızdan Torunlarımıza Kadar, Manevi Değeri Çok Yüksek Bir Hatıra Olarak Kalacaktır. Bizlere Bu Şerefi Bahşettiğiniz İçin Çok Teşekkür Ediyorum. Ve Tekrardan Bu Şerefe Nail Olduğumuz İçin Çok Mutlu Ve Gururlu Olduğumuzu Söylemek İstiyorum. Allah Sizi Başımızdan Eksik Etmesin. Rabbim, Bizlerin De Sizler Gibi Uzun Yıllar, Ülkemize Ve Tüm İnsanlığa Hayırlı Hizmetlerde Bulunmamızı, Sizlerin Seçimine Layık Olabilmeyi Nasip Etsin İnşallah.İfadelerinde bulundu

YORUMLAR

  • 2 Yorum