Başkan Yavuz Zaferin 97.Yılını Kutladı

Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz 30 Ağustos Zafer Bayramının 97.Yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Yavuz Zaferin 97.Yılını Kutladı

Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz 30 Ağustos Zafer Bayramının 97.Yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Yavuz Zaferin 97.Yılını Kutladı
28 Ağustos 2019 - 13:41

Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Türk Milletinin vatanına canını seve seve verebileceğinin altı çizilen mesajda şu ifadelere yer verildi; “Şanlı tarihimizin değerli anlarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramının  yıl dönümünü, milletçe idrak etmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Tarihi, üstün başarılarla dolu Türk Milletinin övünç abidesi olan 30 Ağustos 
Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Türk Milletinin vatanına canını seve seve verebileceğinin altı çizilen mesajda şu ifadelere yer verildi; “Şanlı tarihimizin değerli anlarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramının  yıl dönümünü, milletçe idrak etmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Tarihi, üstün başarılarla dolu Türk Milletinin övünç abidesi olan 30 Ağustos Zafer’ i, milli değerlerini ve birliğini muhafaza eden bir milletin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının ispatıdır. Şüphesiz ki bu büyük zafer, tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir ki; Türk milleti, vatanı ve milletinin varlığı ve birliği söz konusu olduğunda, şartlar ne olursa olsun canını seve seve verebilmektedir. 
Bu aziz milletin her bireyi; Türk’ün onuru, bağımsızlığı, kutsal toprakları, şanlı bayrağı, vatanı ve milletinin bölünmez bütünlüğü ve huzuru uğrunda, bütün varlığını feda edebilecek yüksek bir karaktere sahiptir.30 Ağustos zaferimizin 97. Yıl dönümünde mensubu olmakla iftihar ettiğimiz Asil Türk Milletine ve onun gözbebeği kahraman ordumuz TSK.  Mensuplarına, şehit ve gazi ailelerimize “Kutlu olsun” dileklerimizi iletiyor başta zaferin mimarı Cumhuriyetimizin kurucusu  Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere silah arkadaşlarını, vatanımızın bekası uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet minnet ve saygıyla anıyoruz. Zafer Bayramımız kutlu olsun”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum