Beyazgül Bütün Hastalara Acil Şifalar Diledi

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret edip Bütün Hastalara Acil Şifalar Diledi.

Beyazgül Bütün Hastalara Acil Şifalar Diledi

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret edip Bütün Hastalara Acil Şifalar Diledi.

Beyazgül Bütün Hastalara Acil Şifalar Diledi
21 Şubat 2019 - 13:11

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül çalışmalarına hastane ziyaretiyle başladıklarını belirterek vatandaşlara kendilerini anlattıklarını söyledi

Bütün Hastalarımıza Acil Şifalar

“Hayırlı Sabahlar Şanlıurfa” diyerek seçim çalışmalarına hastahane ziyaretleriyle başlayan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanımız Av. Bekin Kan ile birlikte, AK Parti Haliliye İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Aişeoğlu'nu tedavi gördüğü Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret edip, Allahu Teâlâ’nın acil şifalar vermesi temennisini ilettik. Daha sonra yine Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastalarımıza ve hasta yakınlarına geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.Rabbim Şifa bekleyen bütün hastalarımıza Şafi ismiyle acil şifalar versin” diyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yeni Bir Heyecanla Daha Çok Çalışacağız

31 Mart seçimleri sürecinde şehrimizin her ferdine ulaşıp kendilerini ifade ettiklerini, seçildikten sonra neler yapacaklarını, nasıl çalışacaklarını anlattıklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Beyazgül, “Seçim gecesi zaferimizihemşehrilerimizle paylaşarak yeni bir heyecanla daha çok çalışacağız inşaallah.Hedefimiz istisnasız bütün fertleriyle önce milletimizin gönlünü kazanmak, ardından sandıkta oyunu almaktır. AK parti hükümeti ve yerel iktidarlarımız döneminde plansız şehirleşmenin kökünü kuruttuğumuz gibi ilkesiz, işlevsiz ve denetimsiz planlamayı da ortadan kaldıracağız. Şehirlerimizi, insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız” diye konuştu.

Şehadete Yürüyen Ömer Halisdemir'i Rahmet Ve Minnetle Anıyoruz

AK Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, ölüm yıl dönümü olması münasebetiyle, “Gözünü kırpmadan Şehadete yürüyen ÖmerHalisdemir'i rahmet ve minnetle anıyoruz.Mekânı Cennet, Ruhu şad olsun” diyerek Ankara'nın Polatlı ilçesindeki Sakarya Kışlası'nda meydana gelen mühimmat patlamasında yaralanan askerlerimize de acil şifalar dileklerini iletti.

Başkan Çiftçi’ye Geçmiş Olsun Dileği

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Beyazgül, geçtiğimiz gün rahatsızlık geçiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi’yede geçmiş olsun dileklerini ilettiğini belirtti.

AK aday Av. Beyazgül, yapacakları projeleri öncelikle halkımıza soracaklarını, bu kapsamda dijital medyayı çok iyi kullanacaklarını ve resmi hesaplarının takip edilmesinin herkesin faydasına olacağını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum