Beyazgül Viranşehir Belediyesini Ziyaret Etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Viranşehir Belediyesini ziyaret etti.

Beyazgül Viranşehir Belediyesini Ziyaret Etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Viranşehir Belediyesini ziyaret etti.

Beyazgül Viranşehir Belediyesini Ziyaret Etti
13 Kasım 2019 - 16:06

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Viranşehir Belediyesini ziyaret etti..Başkan Beyazgül’e Belediye ziyaretinde, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin,Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ferit Dağdeviren,Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Metin Şancı, ŞUSKİ Daire Başkanı Abuzer Doğan, Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Yavuz Karatoprak eşlik etti.

Başkan Ekinci, beraberinde belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri ile Belediye Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve beraberindeki heyeti kapıda karşıladı. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül, 20 yıl aradan sonra Viranşehir’i AK Belediyecilikle tanıştıran Başkan Ekinci’yi tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Şanlıurfa ve Viranşehir halkının 31 Mart yerel seçimlerinde tarih yazdığını belirten Beyazgül, Başkan Ekinci ve partilileri tebrik etti.Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin İlçede yaptığı çalışmaları anlatan Beyazgül, Görev ayırımı yapmadıklarına dikkat çekerek, Başkan Salih Ekinci ile koordineli bir şekilde çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

El birliği ile Viranşehir’e hak ettiği hizmeti sunacaklarını ifade eden Başkan Beyazgül, Viranşehir’e hizmet etmek için gece gündüz çalışan Salih Başkan’nın Viranşehir için bir şans olduğunu kaydetti. Ziyaretten dolayı Başkan Beyazgül ve beraberindeki heyete teşekkür eden Başkan Salih Ekinci ise, tek sevdasının sevdalı olduğu Viranşehir’e hizmet yapmak olduğununun altını çizerek, ilçede yapılan çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür etti.

Başkan Beyazgül ve Başkan Ekinci yapılan konuşmaların ardından Belediye Meclis üyeleri ile toplantı yaparak, ilçede yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirme ve istişarelerde bulundu.

Başkan Beyazgül, yaklaşık 1,5 saat süren belediye ziyaretinden sonra Başkan Salih Ekinci ve beraberindeki heyetle birlikte, Asfalt yapım çalışmaları biten Satıcık grup yolu, Hal Pazarı, Yeni Sanayi Sitesi Ana caddesi ve Yeni Eğitim Kampüsü yolunda incelemelerde bulundu.
Yeni Eğitim Kampüsü yolunda yapılan incelemede öğrencilerle yakından ilgilenen ve sohbet eden Başkan Beyazgül ve Ekinci, Öğrencilerin voleybol oynama isteğini geri çevirmeyerek, öğrencilerle beraber voleybol maçı oynadı.

Okul Öğrencileri, yol yapım çalışmalarından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir ve İlçe Belediyesine teşekkür etti.Beyazgül ve beraberindeki heyet, daha sonra Eyyüp Nebi Kırsal Mahallesinde yapımı devam eden Cami’de incelemelerde bulunduktan sonra ilçeden ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum