Birecik Belediyesinde Koordinasyon Toplantısı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi Birecik ilçe ziyaretleri kapsamında Birecik Belediyesini ziyaret ederek istişare toplantısı yaptı

Birecik Belediyesinde Koordinasyon Toplantısı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi Birecik ilçe ziyaretleri kapsamında Birecik Belediyesini ziyaret ederek istişare toplantısı yaptı

Birecik Belediyesinde Koordinasyon Toplantısı
20 Aralık 2018 - 22:54

Her defasında farklı bir ilçe ziyareti gerçekleştirerek gerek açılış gerek ise temel atma törenleri yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Birecik ilçe ziyaretleri kapsamında Birecik Belediyesi’ni ziyaret ederek istişare toplantısı yaptı.

Birecik Belediye Başkan Vekili Hüseyin Sert, Birecik Belediyesi Teknik Amirleri ve İlçe Meclis Üyeleri ile birlikte ilçede yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulunulurken yapılacak olan çalışmaların alt yapısı hazırlandı.

Ziyaret kapsamında bir açıklamada bulunan Başkan Nihat Çiftçi, “Güzel Birecik ilçesindeyiz, ilk olarak Birecik Belediyesini ziyaret ederek Meclis Üyelerimiz ve Başkan Vekilimiz ile bir araya geldik. Görev süresince ilçe belediyelerimize yine ilçeden gelen meclis üyesi arkadaşlarımızla mümkün mertebe birlik ve beraberlik içerisinde hizmet ettik. Birecik’te arkadaşlarımız ile birlikte alanda bir çok çalışma gerçekleştirdik. Belediye Başkanımızın sağlık sebepleri olduğundan dolayı geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunacağız. Bizlerde Başkan Vekilimiz, Meclis üyelerimiz, Belediye’nin bürokratları ile birlikte istişarede bulunduk. Kendilerine teşekkür ediyorum Birecik bizler için önemli bir ilçe, ilçemizin birlik ve beraberliği muhakkak suretle sağlanmalı Şanlıurfa’mızın batıya açılan kapısıdır Birecik. İlçemizde istenilmeyen hiçbir olayın olmaması adına herkesin sorumluluk alması gerekiyor, Halkımızın huzuru ve barışını bizim siyaset camiasına yansıtmamız lazım. Ve tekrar AK yolda güzel bir yolculuğa çıkmamız lazım. Bireciklilerin her zaman emrindeyiz” diye konuştu.

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN BAŞKAN MİRKELAM’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ziyaretleri kapsamında AK Parti Birecik İlçe Başkanlığına geçen Başkan Nihat Çiftçi, göreve yeni getirilen AK Parti Birecik İlçe Başkanı Mahmut Mirkelam ve yeni yönetim üyelerini ile bir araya gelerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Son olarak Birecik Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret eden Başkan Nihat Çiftçi, yerli ürünlerin pazarlanması noktasında ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum