Canpolat Gençlerimizi Sahipleneceğiz

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat Hukuk çerçevesinde hareket edip Gençlerimizi de sahipleneceğiz.Dedi

Canpolat Gençlerimizi Sahipleneceğiz

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat Hukuk çerçevesinde hareket edip Gençlerimizi de sahipleneceğiz.Dedi

Canpolat Gençlerimizi Sahipleneceğiz
04 Mart 2019 - 11:14

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, 31 Mart Mahalli Seçimleri kapsamında canla, başla çalışıyor. AB Başkan adayı Canpolat, her gittikleri yerde kendilerine gösterilen teveccühün çalışma şevklerini arttırdığını, Haliliye için her zaman canla başla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Haliliye kararını vermiş

Beraberinde AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Haliliye kırsalında seçim çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Şanlıurfa’nın Haliliye ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Haliliye kırsal mahallelerimizden Tepedibi'niilçe Başkanımız ve Belediye Meclis üyesi adaylarımızla birlikte ziyaret edip desteklerini istedik. Maşallah Haliliye kararını vermiş. Allah herkesten razı olsun. Güvenli kırsal mahallemizi de ziyaret ederek,Kırsal Mahalle Muhtarlarımız ile bir araya geldik ve yapacağımız çalışmaları değerlendirdik. Hep birlikte başaracağız inşaallah” dedi.

Gençlerimizi de sahipleneceğiz

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ile beraber Haliliye ilçesine bağlı Devteşti mahallesinde Çelik ailesine misafir olduklarını belirten AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Canpolat, “Soğuk havada gönülleri ısıtan bir samimiyet ile bizleri karşılayan Çelik ailesine teşekkür ediyoruz.Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül ile beraber Mahmut Atcı hanesine misafir olduk.Bizlere kapılarını açan, bizleri can kulağıyla dinleyen gönül dostu kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Milli ve manevi değerlere sahip çıkacak, enerjileri ve farklı fikirlerinden güç alıp birlikte yöneteceğimiz bir belediye için ‘Önce Gençlik’ diyerek gençlerimizi de sahipleneceğiz” diye konuştu.

Hukuk çerçevesinde hareket edeceğiz

AK Başkan adayı Canpolat, Hür Belediye İş Sendikasını da ziyaret ederek Genel Başkanı Sinan Sır, Genel Başkan Yardımcısı Bekir Sülüntay ve sendika üyeleri ile hasbihal ettiklerini, sorunlarını ve taleplerini dinlediklerini, her zaman hukuk çerçevesinde hareket edeceklerini belirterek 31 Mart seçimlerinde destek istedi.

Haliliye’ye bağlı Karşıyaka mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Rabbim, esnafımıza ‘Rezzak’ isminin hürmetine Halil İbrahim bereketi nasip etsin” diyerek AK Partiye destek istedi.

Günün sonunda soluğu Seçim Bürosunda alan Mehmet Canpolat, “Seçim ofisimizdeyiz. Kararlıyız, el ele vererek Haliliye'yi çok daha iyi yerlere taşıyacağız” diyerek kendilerini yalnız bırakmayan, dua ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ettiklerini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum