Canpolat’ın Seçim Bürosu Dolup Dolup Taşıyor

Canpolat'ın Seçim Bürosu Dolup Dolup Taşıyor

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat’ın Seçim Bürosu dolup dolup taşıyor.

12 Şubat 2019 - 16:13 - Güncelleme: 13 Şubat 2019 - 20:41

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat’ın Seçim Bürosu dolup dolup taşıyor. AK Başkan adayı Canpolat, gerek ziyaret ettikleri yerlerde, gerekse ev toplantılarında ve Seçim Bürosunda vatandaşlarımızdan yakın ilgi gördüğünü belirterek, hemşerilerinin desteğinin kendisini memnun ettiğini söyledi.

Eşi ile beraber Haliliye Kadın Kollarının düzenlediği ev toplantısına katıldıklarını belirten AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Belinay Bebe ve ailesinin Atatürk Mahallemizdeki evlerine misafir olduk. Misafirperverlik ve nezaketleri için kendilerine teşekkür ediyoruz. Yine Bahçelievler Mahallemizde Bozkaya ailesine misafir olduk. Ev ziyaretlerimizle çalmadık kapı, girmedik ev, sıkmadık el,kazanmadığımız gönül bırakmayacağız.Gittiğimiz her evde geleceğimizin teminatı evlatlarımız bizi yalnız bırakmıyor. Hemşehrilerimiz ile sohbet ederek taleplerini dinledik. İlgi,alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Haliliye’mizin dört bir yanındaki her problemin çözümü, şehrimizin güzel yarınlarına katkıda bulunacaktır” dedi.

Kazanan Haliliye Olacak

Gece geç saatlerde de olsa Seçim Bürosuna geçerek oradaki vatandaşlarla, kendilerini ziyarete gelen sevenleriyle hasbihal eden AK Başkan adayı Canpolat, “Secim ofisimize gelerek desteğini esirgemeyen Milletvekilimiz Mehmet Ali Cevheri ve çok değerli akrabaları bizleri ziyaret etti. Desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Halkımız ile el ele gönül gönüle çalışmalarımızı yürüteceğiz.Secim ofisimize gelerek bizleri ziyaret eden, destek ve dualarını hiçbir zaman esirgemeyen değerli hemşehrilerimize teşekkür ederiz.Söz verdik hep birlikte çok çalışacağız.Kazanan Haliliye olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dereci ve Ekinci tarihi Hafeniş mağaralarını inceledi
Dereci ve Ekinci tarihi Hafeniş mağaralarını inceledi
Şanlıurfa dev bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak
Şanlıurfa dev bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak