Eskişehir’de Katliam Yapan Kişi Viranşehirli Çıktı

Eskişehir'de Katliam Yapan Kişi Viranşehirli Çıktı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi olan Volkan Bayar'ın Şanlıurfa Viranşehir nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.

06 Nisan 2018 - 15:12

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi olan Volkan Bayar, bulunduğu üniversitede silahlı saldırı gerçekleştirmesi sonrasında 4 kişinin birden canına kıydı. Elindeki silahlı üniversitede dehşet saçan Volkan Bayar’ın acımasız bir şekilde öldürdüğü isimler arasında; Dekan Yardımcısı Mikail Yalçın, öğretim üyesi Yard. Doç. Dr. Serdar Çağlak, araştırma görevlisi Yasir Armağan ve Fakülte Sekreteri Fatih Özmutlu yer almaktadır. Akıllara durgunluk veren bu olayın ardından Eskişehir Osmangazi Üniversite’sinde katliama sebep olan Volkan Bayar kim olduğu ve hayatı yoğun bir şekilde araştırma konusu haline geldi. Peki, bu olaydan daha öncesinde FETÖ’cü olmakla suçlanan Volkan Bayar kimdir? Aynı zamanda Eskişehir Osmangazi Üniversite’sinde doktora öğrencisi olan Volkan Bayar kaç yaşındadır? İşte, Volkan Bayar hakkında merak edilen ve sorgulanan tüm ayrıntılar…

VOLKAN BAYAR KİMDİR?

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi olan Volkan Bayar, 24 Ocak 1981 tarihinde Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde  doğmuştur.

Bununla birlikte Eskişehir Osmangazi Üniversite’sinde doktora öğrencisi olan Volkan Bayar, Lisans eğitimini Gazi Üniversite Sınıf Öğretmenliği bölümünde bitirmiştir. Yüksek lisans eğitimini ise Denver Üniversitesi'nde tamamlamıştır.

Volkan Bayari Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde doktorasına Eğitim Programları ve Öğretim, Eğitimde Araştırma Yöntemleri ve İstatistik alanlarında devam etmektedir. Öte yandan Eskişehir Osmangazi Ünivertesi'sinde Araştırma Görevlisi olarak görevini icra etmekteydi.

Kaynak:Haber7.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Büyükşehir Meclisi Ağustos ayı toplantısını tamamladı
Büyükşehir Meclisi Ağustos ayı toplantısını tamamladı