İSOMDER Beşinci Toplantısını Urfa’da Yaptı

İSOMDER Beşinci Toplantısını Urfa'da Yaptı

İslam Toplumu Sosyal Medya Derneği (İSOMDER) 5. Bölge toplantısını peygamberler şehri Şanlıurfa'da Anadolu Gençlik Derneği'nde gerçekleştirdi.

09 Ekim 2018 - 14:56 - Güncelleme: 10 Ekim 2018 - 16:37

İslam Toplumu Sosyal Medya Derneği (İSOMDER) 5. Bölge toplantısını peygamberler şehri Şanlıurfa'da Anadolu Gençlik Derneği'nde gerçekleştirdi.İSOMDER Genel Başkanı İlhami UÇAN bölge toplantısı için geldiği Şanlıurfa’da önemli açıklamalarda bulundu. UÇAN, başkanlığında yapılan toplantıda derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi ve çok önemli projelerden bahsetti.

UÇAN Yaptığı açıklamada "Sosyal medya bugün gelinen noktada iletişim alanında çok önemli bir güç haline gelmiştir. Irkçı emperyalist zihniyet her alanda olduğu gibi bu alanı da yani sosyal medyayı da çok iyi kullanıp toplumları algı operasyonları ile ifsat ediyorlar. Onun içindir ki aldığımız bu ulvi görevi Allah yolunda en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Merhum Erbakan hocamızın söylediği gibi 'Hayra motor şerre fren olmak için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmak mecburiyetindeyiz.' ",diyerek sözlerini tamamladı. Toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Mehmet DEMİR ve Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut ŞİPAK yönetimi ile beraber katıldı. "Toplantı sonrası Genel Başkan Uçan yerel basına yaptığı açıklamada; Şanlıurfa kadim geçmişe sahip jeopolitik açıdan çok önemli bir kent, dolayısıyla tarih boyunca gerek ahlaki gerek sosyolojik olarak hep açık hedef halinde olan bir kent dolayısıyla biz İSOMDER olarak Şanlıurfa’ya ayrı bir önem addediyoruz.

Bu şehrin gençlerinin sağlıklı bilgi almaları konusunda bölge ve il başkanımız ile teşkilatının azimli ve gayretli çalışmalarına şahit oluyoruz.

Biz biliyoruz ki bir insanı kurtarmak dünyayı kurtarmak gibidir düsturuyla çalışarak özellikle sosyal medya alanında oluşan boşluklardan faydalanarak gençlerimizin zihnini kirletmeye çalışan Emperyalist güçlere karşı organize ve bilinçli bir toplum oluşturmak şart! Bu nedenle başta bölge başkanımız Mehmet Demir ve Şanlıurfa İl Başkanımız Mahmut Şipak ve beraber çalıştıkları ekiplerine azimli ve gayretli çalışmalarından ötürü teşekkür ederim.” Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Büyükşehir Meclisi Ağustos ayı toplantısını tamamladı
Büyükşehir Meclisi Ağustos ayı toplantısını tamamladı