Kazanan Hemşehrilerimiz ve Şanlıurfa Olacak

Kazanan Hemşehrilerimiz ve Şanlıurfa Olacak

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül 1 Mart gecesi kazananın Şanlıurfalı hemşehrileri ve Şanlıurfa olacağını söyledi.

07 Şubat 2019 - 16:36

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, gece gündüz demeden gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyor. Her gittiği yerde oldukça fazla ilgi gören AK Başkan adayı Beyazgül, 31 Mart gecesi kazananın Şanlıurfalı hemşehrileri ve Şanlıurfa olacağını söyledi.

Gönül Belediyeciliğini En Güzel Şekilde Yaşayan İllerden Olacağız

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Bize verilen bu görevi hakkıyla yerine getirme gayreti içerisinde olacağız. Gece gündüz demeden hemşehrilerimizle bir araya gelmeye, hemhal olmaya devam ediyoruz. 31 Mart yerel seçimler öncesinde esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Şanlıurfa, Gönül Belediyeciliğini en güzel şekilde yaşayan illerden biri olacaktır. Bizleri bağrına basan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.31 Mart yerel seçimlerinde kazanan hemşehrilerimiz olacak, kazanan Şanlıurfa olacak” dedi.

Belediye Faaliyetleri Kararına Halkımızın Katılımını Sağlayacağız

Kendisini aday gösteren Cumhurbaşkanımız ve parti büyükleri ile yine kendisini bağrına basan Şanlıurfalı hemşehrilerine candan teşekkür ettiğini belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Öncelikle hiç kimseyi mahcup etmeyeceğim, layık olmaya, değerli hemşehrilerime hizmetkâr olmaya çalışacağım. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; halkla birlikte yönetim ilkesiyle, belediye faaliyetleriyle ilgili kararlara, şehir sakinlerinin, muhtarların ve sivil toplum kuruluşlarının en üst seviyede katılımını temin edeceğiz.Aile Danışma ve Yaşam Merkezleri, Kadın ve Gençlik Merkezleri, Spor Merkezleri, Kültür ve Sanat Merkezleri, Engelli ve Yaşlı Merkezleri gibi hizmetleri en küçük yerleşim birimlerine kadar götürmeye devam edeceğiz.Sosyal belediyecilik anlayışımızı, tüm mağdur ve mazlumlarla birlikte ailelerimize, çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, yaşlılarımıza ve engellilerimize hizmet verecek şekilde genişleteceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Şanlıurfa’da 4 bin kök kenevir ele geçirildi
Şanlıurfa’da 4 bin kök kenevir ele geçirildi