Kuş kırsalı karış karış geziyor

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, 31 Mart yerel seçimlerine doğru çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kuş kırsalı karış karış geziyor

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, 31 Mart yerel seçimlerine doğru çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kuş kırsalı karış karış geziyor
28 Mart 2019 - 16:35

Kırsal mahallelere yoğunlaşan ve 20’ye yakın kırsal mahalleyi gezerek destek ve dua isteyen Başkan Adayı Kuş, kırsalın ardından TOKİ Batıkent Mahallesinde 15 Temmuz Semt Pazarını gezdi akşam ise ev toplantılarına katıldı.

KUŞ KIRSALI KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal ve partililerle beraber kırsal mahalleleri teker teker dolaşarak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve kendisine destek isteyen Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’a kırsal mahalle sakinleri dilek ve önerilerini iletti.

Eyyübiye ilçesine bağlı Bulduk, Alkanlı, Ambartepe, Gözeller, Seksenöğren, Uluköy, Sultantepe, Küçükkap, Yusuf, Uğurlu, Aligör, Yukarı Güneş, Aşağı Göbekli kırsal mahallelerini gezerek kanaat önderleriyle görüşüp fikir alışverişinde bulunan AK Başkan Adayı Kuş, daha sonra TOKİ Batıkent Mahallesinde 15 Temmuz Semt Pazarını gezdi.

KUŞ: EYYÜBİYEMİZİ ÇOK DAHA İYİ YERLERE TAŞIYACAĞIZ

Gündüz mahalle mahalle esnaf gezisi yapan ve kırsalda destek arayışında olan Mehmet Kuş akşamları ise en az 5 ev toplantısına katılarak destek ve dua istiyor.

Hayati Harrani Mahallesinde Aslan Ailesinin düzenlediği mahalle toplantısında Eyyübiyelilerle bir araya gelen AK Başkan Adayı Kuş, ilçenin kalkınması için gece gündüz çalışmalarına devam ediyor.

 Her ferde, her eve ulaşıncaya kadar durmadan çalışacaklarını söyleyen Kuş, İlçe Başkanı Mehmet Mogal ile birlikte Muradiye Mahallesinde Çiftçi ailesinin düzenlediği mahalle toplantısına katıldı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 26. Dönem Milletvekili. Mahmut Kaçar ve ilçe Başkanı  MehmetMogalile birlikte Ruha Mahallesinde Taş Ailesinin, Hayati Harrani Mahallesinde  Yeşildağ Ailesinin düzenlediği ev toplantısında konuşan Mehmet Kuş “ Eyyübiyemizi el ele vererek çok daha iyi yerlere taşıyacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum