Mahmut Saatçı Güven Tazeledi

MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Saatçı ve Yönetim gerçekleştirilen 20. Olağan Genel Kurulunda Güven Tazeledi.

Mahmut Saatçı Güven Tazeledi

MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Saatçı ve Yönetim gerçekleştirilen 20. Olağan Genel Kurulunda Güven Tazeledi.

Mahmut Saatçı Güven Tazeledi
31 Ocak 2019 - 20:26

MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Saatçı ve Yönetimi 30/01/2019 tarihinde gerçekleştirilen 20. Olağan Genel Kurulunda Güven Tazeledi.

MÜSİAD Şanlıurfa 20. Olağan Genel Kurulun gerçekleştirdi Kurula MÜSİAD Kurucu Başkanı Sn. Erol YARAR MÜSİAD Dış İlişkilerden Sorumlu Bşk. Yrd. Sn. Gazi MISIRLI MÜSİAD Şanlıurfa Şubesi Kurucu Başkan Sn. Müfit YETKİN ve MÜSİAD Genel Bşk. Yrd. Sn. Gökhan YETKİN Eski dönem başkanlarının yanı sıra çok sayıda üye katılım gösterdi. Divan Kurulu Seçiminin ardından Tek liste olması sebebiyle açık oylamanın yapıldığı kurulda katılımcı üyelerin hepsinin oy birliği ile Sn. Mahmut SAATÇI ve Yönetim Kurulu 20. Dönem Şube Yönetimine yeniden seçilerek Güven Tazelediler.

Genel Kurula Hitap eden Sn. Erol YARAR Yeni yönetimi kutlayarak "MÜSİAD Kurucu Başkanı olmam hasebi ile MÜSİAD Ailesini böyle tek yürek tek ses ve tek hedefi hizmet olan şubelerimiz değerli, yönetici ve üyelerin varlığını görmekten fazlası ile mutluluk ve gurur duymaktayım, Özellikle 2019 yılı Şanlıurfa Yılı olmalı ve burada bize hem bir STK olarak büyük sorumluluk ve görevler düşmektedir ve gördüğüm kadarı ile MÜSİAD Şanlıurfa Yönetici ve Üyeleri bu görevi layığı ile yerine getirecek kuvvet ve bilince sahip bu bağlamda Şanlıurfa için MÜSİAD olarak bizlere de düşen her vazifeyi yerine getirmek için ben Şahsım olarak elimden geleni yapacağım." dedi.

Daha sonra genel kurulu hitap eden MÜSİAD Genel Bşk. Yrd. Sn. Gökhan YETKİN de "MÜSİAD Şanlıurfa Şubemiz şimdiye kadar yapmış oldukları hizmetler ve çalışmalarla adından söz ettirmeyi başarmış ve bizleri gururlandırmıştır. İnanıyorum ki yeni yönetimde aynı aşk ve şevk ile bu bayrak yarışında yoluna emin adımlarla devam edip ülkemiz ve şehrimize olan hizmetlerimizi devam ettirecektir.Rabbim muvaffak eylesin." dedi.

20. Dönem seçimi sonrasında yönetim adına söz alan Sn. Mahmut SAATÇI "Evvela Katılımlarından dolayı Kurucu Başkanım Sn. Erol YARAR , Başkan Yardımcıları Sn. Gazi MISIRLI ve Gökhan YETKİN e teşekkürlerimi arz ederim. Bizi bu göreve yeniden layık gören değerli gönül yoldaşlarıma da bu güvenlerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Bizden önceki yönetim ve üyelerimizden aldığımız ilham ve enerjiyi devam ettirmek için bu dönemde de elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Şanlıurfa için yapılması gereken o kadar çok şey var ki; Biz MÜSİAD Şanlıurfa olarak bu hizmet ve çalışmaların farkında ve bilincindeyiz, Durup dinlenmeden yorulduk demeden pes etmeden sabırla ve aşkla şehrimize yeni kazanımlar noktasında her türlü girişimde bulunacağız bunun ilk örneğini de bu akşam IBF hazırladığı ve MÜSİAD Şanlıurfa'nın ev sahipliğini üstleneceği Arap İş İnsanları Tanışma ve Buluşma yemeği organizasyonu ile 20. Dönem ilk icraatı olarak gerçekleştireceğiz ve hemen akabinde yine ev sahipliğini üstlendiğimiz MÜSİAD Maden ve Enerji Sektör Kurulu Toplantısını 01/02/2019 tarihinde Şanlıurfa da gerçekleştireceğiz Enerji Bakanı Danışmanı ve Enerji Sektörü Başkanlarının katılacağı toplantıda bölgemizde kurulacak olan Yenilenebilir enerji tesisleri ve Geleceğin Enerji Kaynaklarının konuşulacağı verimli bir toplantı gerçekleştirerek yeni döneme start vermiş olacağız. Çıkılan bu yolda sizlerin duası ve Rabbimin inayetleri ile doğduğumuz ve doyduğumuz bu topraklara vefa borcumuzu ödeme gayreti içerisinde olacağız. Rabbim Yar ve Yardımcımız Olsun." dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum