ONURUMUZ =KUDDUS


İslam’ın Daha Doğrusu Müslümanların Onuru İslam’a Karşı Zafer Kazanmak İsteyen ABD Başkanının Zaferi Beyaz Saray Koltuğunda Oturan Zatın Koltuğunu Sağlama Almak İçin Siyonist Rejimin Ve Taraftarları İle İş Birliği, Bundan Önceki ABD Başkanları Bu Sözü Vermişti. Bu Bana Kısmet Oldu Diye Verdiği Demeçten Sonra Sakın Ha Ebabil Kuşlarını Çağırmayın Düşmanı Değil 6 Milyar Müslüman’ı Taşlar Geçerler.

60 yıldır Kudüs İşgal Halinde Ses Ettik mi? 60 yıldır Filistin’de Tecavüz, Öldürme ve Talan Yaşanıyor Gık Bile Demedik! Her Yıl Hacca Gittik ve Bir De Umre Fakat Filistin’e Yardım Denildi mi Saatimize Bakar Çeker Gideriz. Demem O Ki Bu Protestoların Amacı...Yaşantımızın Her Alanında Mücadele İçerisinde Olmaz İsek, Samimice Davranmaz İsek Değil Kudduse Girmek Arşta Rabbin Huzuruna Dahi Varamayız, Biz Müslümanlar 60 Yıldan Beridir Kudüs ve Filistin İşgaline Alıştırıldık ve Devamda Ediyor Bol Bol Küfür Edin Lanetleyin, Soyun Kurusun İsrail Diye Geçiştirin Dualarınız Ya Yerini Bulmuyor Yâda Samimiyetsizsiniz Demem O Ki Ebabilleri Beklemeyin Zaten Geldiler Ölü Toprağını Üzerinize Bırakıp Gittiler Bile Farkında Değilsiniz. Taşladılar Sizi Fakat Ölmediniz Zaten Bir Farkınızda Yok...

Filistin’in, Kuddusun Önündeki Engel Şii Fatımilerin Özlem Duyduğu Mısır Ülkesi Ortadoğu da Ki Her Türlü Düzenbazlığın Merkezi İdi Vakti İle Ta Ki Osmanlıyı Yıkana  Kadar Çok Değil Fatimiler Tekrar Başa Geldi İlk Yaptıkları Filistin Yardım  Tünellerini Kapatmak Oldu Müslümanlar (Suud, Irak, Bahreyn, Lübnan, Suriye, İran, Katar)Ne Oldu Size Hani Tepki  Göstermediniz. Erdoğan’dan Başkası Dur Diyemedi(One Minute Çıkısı: Davos Zirvesi)

Gözler Türkiye’de Dolayısı İle Erdoğan’da Türk Siyasi Karakteri Kuddus İle Şekilleneceğine Benzer Neden Derseniz Ortadoğu’da Bir Deyiş Vardır ''Erdoğan Geçit Vermez'' Adına  Hutbeler Okutuluyor Yanlış Anlamayın Halife Falan Demiyorum Fakat Gerçekte Olan Bu Kabul Edin Yada Etmeyin Siyasi Ve Dini Lider Olarak  Bir Çok Örgüt ve Teşkilat Onu Lider Kabul Etmiş Durumda Bu Bize Onurdur.

Türk Coğrafyasının Zorlu Süreci Devam Ediyor Ambargo Davası Devam Ederken Birde Kudüs Yeryüzündeki Arındırılmış Olan Bölgelerden Biri Müslümanların Son Kalesi Tabir Edilen 2. Bölge Sırada Mekke Var Benden Söylemesi Uyanın Uyanık Olun Selam ve Dua İle...