Mehmet Çelik'in Seçim Bürosu Açıldı

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, Belediye Meclis Üye Adayı Mehmet Çelik’in seçim bürosunun açılışını yaptı.

Mehmet Çelik'in Seçim Bürosu Açıldı

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, Belediye Meclis Üye Adayı Mehmet Çelik’in seçim bürosunun açılışını yaptı.

Mehmet Çelik'in Seçim Bürosu Açıldı
24 Mart 2019 - 23:14

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Toru ve İlçe Başkanı Mehmet Moğal ile birlikte Belediye Meclis Üye Adayı Mehmet Çelik’in seçim bürosunun açılışını yaptı.

Mehmet Çelik’e gösterdiği destekten dolayı minnettarlık duyan AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal, “31 Mart yerel seçimlerine artık çok az bir süre kaldı. Sizlerden ricamız bu son haftada üzerinize düşen görevi daha fazlasıyla yerine getirmenizdir” dedi.

2 aydan bu yana sahalarda seçim çalışması yaptıklarını ve kent merkezi, kırsal ayrımı yapmadan ev ev, mahalle mahalle dolaşarak bu kutlu davaya destek istediklerini belirten Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, “Halkımızın bizlere gösterdiği teveccüh bizleri hep mutlu etti. Bizde onlara hizmet etmenin heyecanı içerisindeyiz. İnşallah 1 Nisan sonrasında sandıklardan zaferle çıktığımızda bu kente bu ilçeye layıkıyla hizmet edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Toru ise seçim ofisi açılışından dolayı Mehmet Çelik’e teşekkür ederken yaklaşan yerel seçimlerin memleketimize ilçemize hayırlara vesile olmasını diledi.  Yapılan konuşmaların ardından Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Mehmet Çelik’e ait seçim ofisinin açılışı yapıldı.

Miting havasında gerçekleştirilen seçim bürosu açılışına katılan AK Başkan Adayı Kuş ve diğer davetlilere teşekkür eden Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Mehmet Çelik, AK Partiye AK Davaya ve adaylarına destek vermek amacıyla böylesi bir seçim ofisini ilçede açtıklarını söyledi.

TARAFTARLARDAN MEHMET KUŞ’A SEVGİ SELİ

Şanlıurfaspor Taraftarlarını ziyaret eden AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’a taraftarlar sevgi selinde bulundu.

Sarayönü semtinde bir araya gelen Şanlıurfaspor taraftarları kendilerini ziyaret eden AK Başkan Adayı Mehmet Kuş ve beraberindeki AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal’aŞanlıurfaspor atkısı takarak sevgi gösterisinde bulundu.(Şanlıurfa 63 Urfa Haber Şanlıurfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum