Mehmet Özlek Vefat Etti

AK Parti 22.Dönem Şanlıurfa Milletvekili akparti kurucu üyesi Hacı Mehmet Özlek vefat etti.

Mehmet Özlek Vefat Etti

AK Parti 22.Dönem Şanlıurfa Milletvekili akparti kurucu üyesi Hacı Mehmet Özlek vefat etti.

Mehmet Özlek Vefat Etti
08 Ağustos 2019 - 13:36

AK Parti 22.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Özlek Hakkın rahmetine kavuştu.Merhum Hacı Celal Özlek’in abisi, Bahyetin,Hüseyin,Ahmet, Faruk,Orhan ve Şahin Özlek’in Babaları,Fikret,Kadir,İbrahim, İsmail ve Mehmet Özlek’in Amcaları,Hacı Şevket Işıkay, Mustafa,Mehmet Emin ve Sabri Çetintaş’ın Dayıları 22.Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Hacı Mehmet ÖZLEK Hakkın Rahmetine kavuştu.

Hacı Mehmet Özlek’in Cenazesi 09.08.2019 tarihinde Cuma namazına müteakip Ankara Hacı Bayram Veli Camiinde alınarak Gölbaşı Aile Mezarlığına defin edilecek.

Bizde Şanlıurfa 63 Haber olarak Merhuma Allah'tan Rahmet yakınlarına sabır diliyoruz

MEHMET ÖZLEK KİMDİR ?

1939 yılında Şanlıurfa'da doğdu. İlk öğrenimini Şanlıurfa'da, orta öğrenimini ise Ankara'da tamamladı. 1990-98 yılları arasında Türkiye Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar ve Tatlıcılar Federasyonu Genel Başkanlığı...

1939 yılında Şanlıurfa'da doğdu. İlk öğrenimini Şanlıurfa'da, orta öğrenimini ise Ankara'da tamamladı. 1990-98 yılları arasında Türkiye Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar ve Tatlıcılar Federasyonu Genel Başkanlığı görevini yürüttü.Ankara Lokantacılar ve Kebapçılar Odası Başkanı. Halen kendi şirketlerini yönetmektedir. Evlidir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum