Mirkelam’dan Toplumun Tüm Kesimlerine Proje

Mirkelam’dan Toplumun Tüm Kesimlerine Proje AK Parti’nin Şanlıurfa’nın Birecik İlçe Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan projelerini anlatmaya devam ediyor.

Mirkelam’dan Toplumun Tüm Kesimlerine Proje

Mirkelam’dan Toplumun Tüm Kesimlerine Proje AK Parti’nin Şanlıurfa’nın Birecik İlçe Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan projelerini anlatmaya devam ediyor.

Mirkelam’dan Toplumun Tüm Kesimlerine Proje
18 Mart 2019 - 11:49

Kadın, çocuk, genç, yaşlı, emekli, esnaf, dar gelirli gibi toplumun tüm kesimlerini kucaklayan projelerini anlatan AK Parti Birecik İlçe Belediye Başkan adayı Mirkelam, hayvanları da unutmayarak, barınak yapma sözü verdi.

Birecik / AK Parti’nin Şanlıurfa’nın Birecik İlçe Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan projelerini anlatmaya devam ediyor.

Seçim çalışmalarını ilçe merkezi ve kırsalda sürdüren Mahmut Mirkelam, kadın, çocuk, genç, yaşlı, emekli, esnaf, dar gelirli gibi toplumun tüm kesimlerini kucaklayan projelerini halka anlatıyor. Ak Parti Birecik İlçe Belediye Başkan adayı Mirkelam, hayvanları da unutmayarak, barınak yapma sözü verdi.

KARŞIYAKA SAHİLİ DÜZENLENECEK

Mahmut Mirkelam, Av. M. Faruk Pınarbaşı’nın en büyük projelerinden birisi olan Sahil Park 3. Etap çalışmalarının devam ettiğini, öncelikle bu projeyi tamamlayacaklarını bildirdi.

Mirkelam, bunun yanı sıra Karşıyaka sahilini de düzenleyeceklerini belirterek, “Geçmişte sallarla karşıya geçiş sağlanırdı, bu projemiz hayata geçtiğinde teknelerle geçiş sağlanacak, nostalji yaşanacak” dedi.

SU ARITMA PROJESİ;

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa mitingi sırasında sözünü verdiği projelere de değinen Mahmut Mirkelam bunların başında Su Arıtma Tesisi Projesi geldiğini belirterek, şunları kaydetti:

 “Sayın Cumhurbaşkanımızın sözü ile Büyükşehir Belediyemizin hizmet alanına giren Su Arıtma Tesisi’nin bir an önce faaliyete geçmesi için köprü görevi üstlenip, konunun takipçisi olacağız. Yine Cumhurbaşkanımızın sözü ile alt yapı çalışmaları süren doğalgazın ilçemizde bir an önce kullanımını sağlayacağız.”

KENTSEL DÖNÜŞÜM;

Mahmut Mirkelam, kente yep yeni bir kimlik katacak güvenli ve sağlıklı yaşam alanları kazandıracaklarını belirterek, “Kamulaştırma ile ara sokaklarımızın genişletilmesi ve yeni yaşam alanlarının oluşturulmasını sağlayacağız” ifadelerine yer verdi.

YENİ İMAR PLANLARI;

Mirkelam,  fen, sağlık, çevre koşullarına ve bu alandaki teknolojik gelişmelere uygun eksiksiz ve donanımlı yapıların yolunu açacaklarını vurgulayarak, “TOKİ işbirliği ile yaptıracağımız konutlarla yüksek konut fiyatlarının önüne geçip, halkımızı kira öder gibi ev sahibi yapacağız” diye konuştu.(urfa haber-şanlıurfa haber-urfa haberleri-şanlıurfa haberleri-haber urfa-urfa son dakika)

YORUMLAR

  • 0 Yorum