Özşavlı Katar’da Temaslarda bulundu

Özşavlı Katar'da Temaslarda bulundu

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özşavlı bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Katar’ı ziyaret etti

06 Aralık 2018 - 09:55

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özşavlı bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Katar’ı ziyaret etti. Vekil Özşavlı Katar’ın Türkiye Büyükelçisi Fikret Özer’i, Katar merkezli Uluslararası Yardım Kuruluşu Silatech'i, Katar'ın önemli hayır kuruluşlarından Zakat Fund'u, Katar Toplum Bilimleri Fakültesini ziyaret etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özşavlı, Katar ziyareti kapsamında Doha Büyükelçisi Fikret Özer ile bir araya geldi Katar'da bulunacağı süre boyunca Şanlıurfa ile ilgili tanıtım ve yatırımlar konularında kurumsal ziyaretler gerçekleştirdi. Özşavlı Daha sonra Katar merkezli Uluslararası Yardım Kuruluşu Silatech'i ziyaret ederek vakfın yönetim kurulu ile bir araya geldi. İşsiz gençlere iş imkanları sunan Silatech'in yönetimini Türkiye'ye davet etti. Şanlıurfa'da çalışma yapılması konusunda yönetim kurulu ile mutabık kaldı.

Ziyaretlerine devam eden Özşavlı Katar'ın önemli hayır kuruluşlarından Zakat Fund'u ziyaret etti. Zakat Fund'un faaliyetleri hakkında Ahmad bin Sultan Al-Mesaifri'den bilgi aldı. Katar Toplum Bilimleri Fakültesini ziyaret ederek Fakülte Rektörü Dr. Muhamed Al Naimi ile bir araya geldi. Harran Üniversitesi ve Katar Toplum Bilimleri Fakültesi arasında işbirliği için Rektör Naimi'yi Türkiye'ye davet etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Şanlıurfa’da 4 bin kök kenevir ele geçirildi
Şanlıurfa’da 4 bin kök kenevir ele geçirildi