Polat, Yerel Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi Vildan Polat 31 Mart Yerel Seçimleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Polat, Yerel Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi Vildan Polat 31 Mart Yerel Seçimleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Polat, Yerel Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
03 Mart 2019 - 16:40

MKYK üyesi Polat, her gittiği yerde AK Parti Belediye Başkan adayları ile Belediye Meclis üyelerine destek istediğini, vatandaşların genelinin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sevdasıyla destek sözü verdiklerini söyledi.

Cumhurbaşkanımıza Gösterilen Sevgi Bizleri Duygulandırıyor

Zaman zaman AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven ve Yönetim kurulu üyeleri, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, her gittiği ilçelerde de AK Parti İlçe Başkanları ve Belediye Başkan adayları ile birlikte 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri, ev toplantıları ve istişare toplantıları yaparak dua ve destek istediklerini belirten AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi Vildan Polat, “Kapaklı Pasaj esnafı ziyaretimiz esnasında, alın teriyle hayat bulduğu kadim geleneklerimizi geleceğe taşıyan esnafımız ile bir araya geldik. Selamlaşarak hayırlı işler dileğini ilettiğimiz her vatandaşımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sevdası ile destek sözü verdiler. Genel Başkanımız olan Cumhurbaşkanımıza gösterilen sevgi bizleri duygulandırıyor ve çalışma şevkimizi daha da arttırıyor” dedi.

Yerel Seçimler Öncesinde Değerlendirmelerde Bulunduk

AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat,AK Davaya geçmiş dönemlerde hizmet eden eski il ve ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek, yerel seçimler öncesinde değerlendirmelerde bulunduklarını, AK Partinin bir hizmet hareketi olduğunu belirterek, “Bu kutlu davaya hizmet eden, emek veren herkesten Allah razı olsun” diye konuştu.

Göbeklitepe Şanlıurfa’mıza Katma Değer Katacaktır

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2019 yılını Göbeklitepe Yılı ilan ettiğini hatırlatan MKYK üyesi Vildan Polat, “Komşu illerle ortak hareket etme ve sahip olduğumuz potansiyellere katma değer ekleme yollarını aramalıyız. Komşu ilimiz Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı FatmaSahin Hanım Urfa ile ilgili olumlu düşüncelerle güç birliği ve kardeşlik mesajı için teşekkür ederiz. Ortak kültür turları ile Göbeklitepe Şanlıurfa’mıza iyi bir katma değer katacaktır” diyerek Şanlıurfalı idareci ve turizmcilere daha fazla görev düştüğünü söyledi.

Milletimize Hizmet Etmeyi Sürdüreceğiz

MKYK üyesi Polat, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın; “Varsın zillet ittifakı kısır gündemlerinde boğulsun.Varsın onlar kirli pazarlıklarda vakit harcasın. Biz mücadelemize devam edecek, ‘durmak yok,yola devam’ diyerek milletimize hizmet etmeyi sürdüreceklerini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum