Prof.Dr.Mustafa Güzey vefat etti.

Özel bir hastanede görev yapan Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Güzey vefat etti.

Prof.Dr.Mustafa Güzey vefat etti.

Özel bir hastanede görev yapan Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Güzey vefat etti.

Prof.Dr.Mustafa Güzey vefat etti.
15 Temmuz 2021 - 20:56

Uzun süre Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde görev yapan daha sonra Şanlıurfa’da özel bir hastanede görev yapan Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Güzey tedavi gördüğü Ankara’da hayatını kaybetti.

Prof. Dr. Mustafa Güzey yaptığı lazer ameliyatları ile bölge illerinden Şanlıurfa’ya hasta gelmesinde etkili oluyordu.

Prof. Dr. Mustafa Güzey’in Şanlıurfa’da beynine pıhtı alması sonucu Şanlıurfa’da ilk tedavisi yapılmış daha sonra ise Antalya ile Ankara'da tedavi gördürmüştü.

www.sanlıurfa63.com  olarak  olarak merhuma rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. 
Meslektaşları üzüntülerini sosyal medyadan paylaştılar.
Dr. Caner Kaya; Bir süre asistanlığını yaptığım disiplin ve kuralcılığıyla çok iyi bir Göz cerrahı olan Prof.Dr. Mustafa Güzey hocama Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.
Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve uygulama hastanesi Müdür Yardımcısı Ramazan ışık, 6 yıl birlikte çalışma fırsatı bulduğum değerli insan Prof. Dr. Mustafa Güzey hocamızın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Hocama Allah'tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun.
Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve uygulama hastanesi eski başhekimi Prof.Dr.Akif Altay, Prof.Dr. Mustafa Güzey in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Kendisi çok değerli bir insan çok değerli bir hocaydı. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum
Şanlıurfa Diş Hastanesi Müdür Yardımcısı Ahmet Zeki Güler, Bir süredir Antalya ve Ankara’da tedavisi devam eden Prof Mustafa Güzey in Vefatını öğrendim Allah rahmet eylesin Ailesine sabırlar versin Başsağlığı diliyorum.
Şanlıuurfa Tabiip odası ise Meslektaşımız, Şanlıurfa Tabip Odası üyesi Prof. Dr. Mustafa GÜZEY bir süredir tedavi görmekte olduğu hastanede yaşamını yitirdi. Ailesine, sevenlerine ve tüm sağlık camiasına başsağlığı dileriz.denildi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum