Şanlıurfa En Çok Konuşan İller Sıralamasında Yer Aldı

Yeni Yılın İlk Gününde Vodofone Şirketinin Yaptığı Açıklamaya göre Şanlıurfa en çok konuşan en çok sms gönderen ve en fazla mobil internet kullanan iller sıralamasında yer aldı

Şanlıurfa En Çok Konuşan İller Sıralamasında Yer Aldı

Yeni Yılın İlk Gününde Vodofone Şirketinin Yaptığı Açıklamaya göre Şanlıurfa en çok konuşan en çok sms gönderen ve en fazla mobil internet kullanan iller sıralamasında yer aldı

Şanlıurfa En Çok Konuşan İller Sıralamasında Yer Aldı
02 Ocak 2019 - 20:36

Vodofone Şirketinin Yaptığı Açıklamaya göre 31 Aralık 2018-1 Ocak 2019 tarihileri arasında Şanlıurfa en çok konuşan iller arasında 4.Sırada, En Çok SMS Gönderen iller arasında 3.Sırada, En Çok Mobil internet kullanan iller arasında 7.Sırada yer aldı.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine 2019’u karşılarken sevdikleriyle doyasıya iletişim kurmanın ayrıcalığını yaşattı. Vodafone’lular, 31 Aralık 2018 ve 1 Ocak 2019 tarihlerini kapsayan 2 günde toplam 473 milyon dakika konuştu, 135 milyon SMS gönderdi ve 7 milyon GBmobil internet kullandı. Vodafone’luların yılbaşı tatili süresince mobil internet kullanımı geçen yıla göre yaklaşık 2 kat arttı.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:  “Vodafone olarak, yaptığımız her işin merkezine müşterilerimizi yerleştiriyor, ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya odaklanıyoruz. Mükemmel müşteri deneyimi sağlamanın yolu müşterilerin hayatını kolaylaştırmaktan geçiyor. Müşterilerimize genişbant teknolojilerimizdeki global deneyimimizi ve en iyi hizmeti sunmayı sürdürüyoruz. Yılbaşı tatilinde de geniş kapsama gücümüzle abonelerimizin kesintisiz iletişim ihtiyacını karşıladık. Abonelerimiz 473 milyon dakika, 135 milyon SMS ve 7 milyon GB mobil internet kullanarak sevdikleriyle yılbaşını kutladı. Bu vesileyle, tüm halkımızın yeni yılını kutluyoruz.”

EN YOĞUN TRAFİK İSTANBUL VE ANKARA’DA YAŞANDI

Yapılan şirket açıklamasına göre yılbaşında en çok konuşan iller sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Şanlıurfa, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Samsun ve Kocaeli olurken, en çok SMS gönderen iller İstanbul, Ankara, Şanlıurfa, İzmir, Adana, Konya, Bursa, Antalya, Samsun ve Gaziantep; en çok mobil internet kullanan iller de İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Şanlıurfa, Kocaeli, Adana ve Samsun oldu.

Vodafone’luların yılbaşında en çok aradığı ülkeler sırasıyla Almanya, KKTC, Mısır, Fransa, Hollanda, Afganistan, İngiltere, Yunanistan, Hindistan ve Romanya, en çok SMS gönderilen ülkeler ise İngiltere, KKTC, Almanya, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Rusya Federasyonu, Ukrayna ve Azerbaycan oldu.

Vodafone Red aboneleri de yurtiçi ve yurtdışı fiyat ayrımını ortadan kaldıran “Her Şey Dahil Pasaport - Dünya” hizmeti ile tarifelerindeki her yöne dakika, SMS ve internetlerini104 ülkede tıpkı Türkiye'deymiş gibi yılbaşı tatili süresince özgürce kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum