Şanlıurfa Türkiye Şampiyonu Oldu

Şanlıurfa Türkiye Şampiyonu Oldu

06-08 Nisan tarihlerinde Çanakkale’de Yapılan Anadolu Yıldızlar Liginin final müsabakalarında 1 altın, 3 gümüş ve 3 bronz madalya Şanlıurfa Judo Takımı Türkiye Şampiyonu oldu

09 Nisan 2018 - 14:30 - Güncelleme: 09 Nisan 2018 - 18:29

06-08 Nisan tarihlerinde Çanakkale’de Yapılan Anadolu Yıldızlar Liginin final müsabakalarında 1 altın, 3 gümüş ve 3 bronz madalya Şanlıurfa Judo Takımı Türkiye Şampiyonu oldu.Spor Genel Müdürlüğünün Sporun tabana yaygınlaştırılması ve Olimpiyat hazırlık merkezlerine daha fazla sporcu kazandırmak amacı ile organize ettiği Anadolu Yıldızlar Liginin final müsabakaları 06-08 Nisan tarihlerinde Çanakkale’de yapıldı.

Müsabakalar sonunda Şanlıurfa’lı Judocularımız

30kg Ahmet Baykekin 2.

38kg Kemal Ayaz 2.

50kg Abdulkadir Teker 3.

55kg Müslüm Ceylan 3.

60kg Muhammed Reşit Çiftçi 3.

66kg Cumali Ceylan 2.

73kg Kadir Alkan 1. olmuştur.

Toplamda 1 altın, 3 gümüş ve 3 bronz madalya kazanan Judocularımız Takım halinde de TÜRKİYE ŞAMPİYONU oldular.

Türkiye Judo Federasyonu Şanlıurfa Judo İl Temsilcisi Mücahid Delioğlu, Şanlıurfa Judo ailesi olarak ilimizde altyapı çalışmalarına ne kadar önem verdiğimizi Türkiye’nin en iyisi olarak bir kez daha ispatlamış olmanın gururunu yaşıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi Şanlıurfalı gençlerimize imkan verildikçe başaramayacakları hiçbir şey yoktur. Bizler bıkmadan, usanmadan gençlerimizle birlikte olmaya devam edeceğiz ve inanıyoruz ki Önümüzdeki 3 yıl içerisinde Şanlıurfa’dan bir Dünya ŞAMPİYONU çıkacaktır. Buradan Şanlıurfa Judo ailemize hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Judo Federasyonu Başkanımız Sn. Sezer Huysuz’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Nihat Çiftçi’ye, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sn. Hakan Keşküş’e ve Judo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Ali İhsan Delioğlu’na çok teşekkür ediyorum. Dedi (Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Büyükşehir Meclisi Ağustos ayı toplantısını tamamladı
Büyükşehir Meclisi Ağustos ayı toplantısını tamamladı