Şanlıurfalı İsim CHP Tabanını Ayaklandırdı

Şanlıurfalı İsim CHP Tabanını Ayaklandırdı

CHP'de İstanbul Kadıköy adaylığı için Şanlıurfa Siverekli Şerdil Dara Odabaşı'nın isminin gündeme gelmesi parti tabanını ayaklandırdı.

27 Ocak 2019 - 20:41 - Güncelleme: 27 Ocak 2019 - 20:50

CHP'de Kadıköy adaylığı için Şanlıurfa Siverekli Şerdil Dara Odabaşı'nın isminin gündeme gelmesi parti tabanını ayaklandırdı.

Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan CHP MYK'da kritik il ve ilçelerin adaylarının isimleri MYK üyelerinin onayına sunulurken, parti kulislerinde gündeme gelen bazı isimler tabanda rahatsızlık yarattı.

AĞABEYİ AK PARTİ'DEN ADAY OLDU

Rahatsızlık yaratan isimlerin başında Kadıköy Belediye Başkan Adaylarından Şerdil Dara Odabaşı geliyor. Daha önce ağabeyinin Şanlıurfa Siverek'ten AK Parti adayı olduğu ortaya çıkan Odabaşı'nın aday gösterilmesini istemeyen partililer, tepkilerini sosyal medyadan dile getirdi.

OĞUZ KAAN SALICI'NIN EKİBİNDE!

Bununla birlikte CHP içerisinde gizli bir yapılanmaya giden ve kritik yerlere kendi adamlarını yerleştirdiği öne sürülen Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'nın, Şerdil Dara Odabaşı'nda ısrarcı olması da tabanda rahatsız yaratan bir başka unsur olarak göze çarpıyor.(Kaynak: Haberler COM)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dereci ve Ekinci tarihi Hafeniş mağaralarını inceledi
Dereci ve Ekinci tarihi Hafeniş mağaralarını inceledi
Şanlıurfa dev bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak
Şanlıurfa dev bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak