Saraçoğlu Görevden Kaçmadı

Şanlıurfaspor’un şampiyon başkanı Kemal Saraçoğlu flaş açıklamalarda bulundu Kemal Saraçoğlu Görevden kaçmadı bunu herkes bilsin.Dedİ

Saraçoğlu Görevden Kaçmadı

Şanlıurfaspor’un şampiyon başkanı Kemal Saraçoğlu flaş açıklamalarda bulundu Kemal Saraçoğlu Görevden kaçmadı bunu herkes bilsin.Dedİ

Saraçoğlu Görevden Kaçmadı
27 Temmuz 2019 - 13:13

Şanlıurfaspor’un şampiyon başkanı Kemal Saraçoğlu flaş açıklamalarda bulundu.2011-2013 Yılları arası Şanlıurfaspor başkanı oldum ve Kemal Saraçoğlu her zaman elimide gövdemide taşın altına koydum o dönem bir vefasızlık oldu Urfa Halkı sahip çıkmadı ben Şanlıurfaspor sevgimi kalbime gömdüm.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün daveti üzerine İstanbul’a gittim Zeynel Başkanı Şanlıurfaspor’a ilgisiz olarak gösterilmeye çalışıyor ama bunun öyle olmadığını en iyi ben biliyorum.

Şanlıurfaspor’un 80 Triyon borcu var su anda Transfer tahtasını açması için 25 Trilyon paraya ihtiyaç var Zeynel Başkan tüm verileri sundum ve Zeynel Başkan  yıl sonuna kadar 3 Trilyon verebilirim dedi bizde Yönetim olarak 5 Trilyon verelim dedik Şanlıurfaspor’un başka bir geliri yok TFF’den 7 Trilyon geliri blokeli kısa sürede 5 Trilyon para gerekli olduğundan bir anlaşma yapamadık görüşme olumsuz gerçekleşti ama tüm taraflar bilsin Kemal Saraçoğlu Görevden kaçmadı bunu herkes bilsin.

Şanlıurfaspor’un 80 Trilyon Borcu var Bunun 30 Trilyonu yönetici parası bunları kısa sürede ödemeyebilirsin Futbolcu paralarına gelince oyuncular Şanlıurfaspor kapanınca bir kuruş alamayacağını bilir masaüstüne 400 bin tl değilde 150 bin tl verirsen kabul eder.

Transfer Tahtası Kapalı Kaldığı Zaman oyuncuların ne isterse tamam demek zorundasınız -15 Puan ile başlarsa Şanlıurfaspor’un başarılı olacağına kimse inanmaz.

Ben istemiyorum ama Şanlıurfaspor'un marka değeri bitmişse ikinci takımımız oluşturup Süper Lig'e çıkalım borçsuz bir takımımı olan Karaköprü Belediyespor'un ismini Şanlıurfaspor FK Yapıp Süper Lig'e çıkalım.

YORUMLAR

  • 1 Yorum