Suruç Hokey Takımı Şampiyon Oldu

7 -11 Aralık 2019 tarihleri arasında Malatya’da oynanan Türkiye Şampiyonası U16 Salon Hokeyinde Erkekler Suruç Hokey Takımı 19 puanla şampiyon oldu

Suruç Hokey Takımı Şampiyon Oldu

7 -11 Aralık 2019 tarihleri arasında Malatya’da oynanan Türkiye Şampiyonası U16 Salon Hokeyinde Erkekler Suruç Hokey Takımı 19 puanla şampiyon oldu

Suruç Hokey Takımı Şampiyon Oldu
12 Aralık 2019 - 16:04

7 -11 Aralık 2019 tarihleri arasında Malatya’da oynanan U16 Kızlar & Erkekler Salon Hokeyi Türkiye Şampiyonasında Erkeklerde Suruç Hokey Takımı Şampiyon Oldu.

Kızlar Kategorisinde; Oynadığı 7 maçta 6 galibiyet ve 1 beraberlik alan Kırıkkale GSK şampiyonayı 19 puanla namağlup tamamlayarak şampiyonluğunu ilan etti.Adana Büyükşehir Hokey SK ise 7 maçta 5 galibiyet ve 2 beraberlik alarak Kırıkkale GSK’nın arkasında 17 puanla 2. sırada yer aldı.Haydarpaşa SK 12 puanla 3. sırayı alırken, Atılım Muğla Olimpik ise 4. sırada kaldı.

Erkekler Kategorisinde;Oynadığı 7 maçta 6 galibiyet ve 1 beraberlik alan Suruç Hokey 19 puanla şampiyon oldu. Gaziantep Doruk ise 5 galibiyet,1 beraberlik ve 1 mağlubiyetle 16 puan toplayarak Suruç Hokey’in ardından 2. sırada yer aldı.

Şampiyonada 13 puan toplayan Adana Büyükşehir Hokey 3. sırada yer alırken,10 puan toplayan Fatsa Hokey 4. sırada kaldı.Yeşiltepe Spor Salonunda oynanan U16 Kızlar&Erkekler Salon hokeyi Türkiye Şampiyonasının sona ermesiyle kupa töreni düzenlendi.
 
U16 Erkekler Salon Türkiye Şampiyonasında Şampiyon olan Suruç Hokey SK’nın kupa ve madalyalarını Malatya Gençlik Spor İl Müdürü Ebubekir Kayhan takdim etti.U16 Erkekler Salon Türkiye Şampiyonasında 2. olan Gaziantep Doruk SK’nın kupa ve madalyalarını Anadolu Ateşi SK Başkanı Savaş Yılmaz takdim etti.U16 Erkekler Salon Türkiye Şampiyonasında 3. olan Adana Büyükşehir Hokey SK’nın kupa ve madalyalarını Milli Takım Antrenörümüz Varol Vardar takdim etti.U16 Erkekler Salon Hokeyi Türkiye Şampiyonasında 4. olan Fatsa Hokey SK’nın kupa ve madalyalarını Yeşiltepe Spor Salonu tesis amiri Celal Sultanoğlu takdim etti.U16 Kızlar Salon Hokeyi Türkiye Şampiyonasında şampiyon olan Kırıkkale GSK’nın kupa ve madalyalarını Malatya ASKF Başkanı Seyfullah Özdemir takdim etti.U16 Kızlar Salon Hokeyi Türkiye Şampiyonasında 2. olan Adana Büyükşehir Hokey SK’nın kupa ve madalyalarını Malatya Gençlik Spor Şube Müdürü Mehmet Bulgurcu takdim etti.U16 Kızlar Salon Hokeyi Türkiye Şampiyonasında 3. olan Haydarpaşa SK’nın kupa ve madalyalarını MHK Başkanı Ali Yıldırım takdim etti.U16 Kızlar Salon Hokeyi Türkiye Şampiyonasında 4. olan Atılım Muğla Olimpik SK’nın kupa ve madalyalarını milli takım antrenörü  Vakkas Çelik takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum