Suruç Kasap Pazarı Yenileniyor

Şanlıurfa Suruç Başkan V. Aktas'in en önemli projelerinden biri olan Suruç Kasap Pazarında yenileme çalışması başlatıldı

Suruç Kasap Pazarı Yenileniyor

Şanlıurfa Suruç Başkan V. Aktas'in en önemli projelerinden biri olan Suruç Kasap Pazarında yenileme çalışması başlatıldı

Suruç Kasap Pazarı Yenileniyor
29 Kasım 2019 - 09:58

Şanlıurfa Suruç Başkan V. Aktas'in en önemli projelerinden biri olan harabe ve bakımsız haliyle onarımsızlıktan esnafının tepkisine yol açan Suruç Kasap Pazarında yenileme çalışması başlatıldı.

Şanlıurfa Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkanı Kenan Aktaş ilçede kalıcı eserler bırakmak amacıyla yeni yapılacak projelerin startını verdi.Başkan V. Aktas'in en önemli projelerinden biri olan , harabe ve bakımsız haliyle onarımsızlıktan esnafının tepkisine yol açan Kasap Pazarında yenileme çalışması başlatıldı. Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktas, KASAP Pazarında incelelemerde bulundu esnafın taleplerini yerinde dinledi.

Esnafın taleplerini yerinde dinleyen Aktaş gereğinin yapılacağı sözünü verdikten hemen sonra, henüz 24 saat geçmeden Aktas'in talimatıyla Belediyeye bağlı ekiplerce Kasap Pazarında yenileme çalışması başlatıldı pazar yeri şantiyeye dondu.

Kasap Pazarı’ndaki yenileme çalışmaları ile ilgili bilgi veren Aktas haklimizin rahatça gezip dolaşabileceği, alış veriş yapabileceği nezih ortamlar meydana getirmek için çalıştıklarını söyledi. Kasap Pazarı’nın üstünün tamamen kapatılacağını boyanarak yenileneceğini belirten Belediye Başkan V. "Suruç'ta yapılan değişim dönüşüm ve yenileme çalışmaları, her bölgede başlatılacak. Artık her vatandaşımız buradan rahatlıkla alışverişlerini yapabilecekler. Esnaflarımızda bu düzenlemelere ve yenileme çalışmalarına destek veriyorlar. Her şehrin çarşısı o kentin aynasıdır. Biz imajımızı doğru çalışmalarla güzelleştiriyoruz. Kasap pazarımızı ilçeye esnafımıza yakışır bir şekilde hizmete sunacağız dedi.

Esnaf ve vatandaşlar da yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek anında çözümü üreten Belediye Başkan V. Kenan Aktaş'a teşekkür ettiler.Esnaf ve vatandaşlar da yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek anında çözümü üreten Şanlıurfa Suruç Belediye Başkan V. Kenan Aktaş'a teşekkür ettiler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum