Toki Maşuk’ta Kapsamlı İlaçlama-Videolu Haber

Toki Maşuk'ta Kapsamlı İlaçlama-Videolu Haber

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi Seyrantepe’de TOKİ-MAŞUK'ta ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

02 Nisan 2018 - 21:00 - Güncelleme: 02 Nisan 2018 - 21:03

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ilaçlama ekibi ilçenin en hızlı büyüyen ve gelişen mahallesi olan Seyrantepe’de (TOKİ-MAŞUK) ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Mahalle muhtarı Veysi Demir mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ilaçlama ekibi, Seyrantepe( TOKİ-MAŞUK) mahallesinde kapsamlı ilaçlama çalışması yaptı. İlaçlama ekibi, gün boyunca Seyrantepe mahallesinde, vatandaşların sık kullandığı alanların dışında; haşere ve sineklerin yaşam alanı olan rögarlar, çöp konteynırları ve yeşil alanlar da ilaçlama çalışması yaptı.

Seyrantepe Mahalle Muhtarı Veysi Demir, mahallelerinde yapılan çalışmalardan ve hizmetlerden dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür etti.Muhtar Demir, ”Karaköprü Belediyesi tarafından mahallemizde ilaçlama çalışması yapıldı. Başkanımız Metin Baydilli’nin talimatı üzerine, ilaçlama ekibinin tamamı mahallemize gelerek Seyrantepe’nin tamamını ilaçladı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi. Öte yandan ilaçlama hizmeti almak isteyen vatandaşların 444 9 657 numaralı telefondan Beyaz Masa birimine taleplerini bildirmelerinin yeterli olacaktır.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Büyükşehir Meclisi Ağustos ayı toplantısını tamamladı
Büyükşehir Meclisi Ağustos ayı toplantısını tamamladı