Yalçınkaya Projeleri Bir Bir Açıklıyor

Yalçınkaya Projeleri Bir Bir Açıklıyor AK Parti Akçakale ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya Akçakale’de gerçekleştirecekleri projelerini bir bir açıklama başladı

Yalçınkaya Projeleri Bir Bir Açıklıyor

Yalçınkaya Projeleri Bir Bir Açıklıyor AK Parti Akçakale ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya Akçakale’de gerçekleştirecekleri projelerini bir bir açıklama başladı

Yalçınkaya Projeleri Bir Bir Açıklıyor
11 Mart 2019 - 19:49

Yalçınkaya Projeleri Bir Bir Açıklıyor AK Parti Akçakale ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında, her gittiği yerde seçilmeleri halinde Akçakale’de gerçekleştirecekleri projelerini bir bir açıklama başladı.

Son ana kadar çalışmalarını devam ettireceklerini belirten AK Parti Akçakale ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, “Akçakale ilçemize bağlı İlleMahallemizde ikamet eden Ünal Ailesine taziye ziyaretinde bulunarak baş sağlığı diledik.Rabbim geride kalanlara sabır versin. Yine Akçakale ilçemize bağlı Sevimli (Taybe) kırsal mahallemizde Bice Ailesine taziye ziyaretinde bulunarak baş sağlığı diledik. Rabbim geride kalanlara sabır versin. Yeşil tepe köy sakinlerine de bizlere gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı teşekkür ediyoruz. AK sevdalılar kervanımıza Hubeti Aşiretinin Keleş ailesini de kattık, AK teşkilatla gönüllerini birleştirdik.Teşekkürler Keleşoğluları. 31 Mart 2019'da tarih yazacağızve hep birlikte başaracağız” dedi.

Akçakale’miz için ne gerekiyorsa yapacağız

AK Başkan adayı eski Vekil Yalçınkaya, Allah’ın izni, hemşehrilerinin desteğiyle 31 Mart sonrasında Akçakale ilçesine yapacakları projeleri şöyle anlattı;

“1. Projemiz; Akçakale Kent Otogarı. 2. Proje; Sosyal Hizmet Merkezi. 3. Proje; Akçakale Devlet Hastahanesi Üst Geçidi. 4. Projemiz; Köyden ilçeye gelen bayanlara yönelik günlük Misafirhane olacak. Akçakale’miz için ne gerekiyorsa hepsini beraberce belirleyip yapacağız inşallah. Büyükşehir Belediyemiz de, Hükümetimiz de arkamızda olacak” diye konuştu.

En Fazla Oyu Akçakaleli Hemşerilerimiz Verecek

AK Parti Şanlıurfa eski Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin ile mevcut Milletvekili Ahmet Akay da, seçim çalışmalarına destek olmak için ilçeye geldiklerini belirterek, “31 Mart 2019'da tarih yazacağız. İnanıyoruz ve başaracağız” diyerek rehavete kapılmadıklarını ancak her seçimde olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de en fazla oyu Akçakaleli hemşerilerimiz verecektir. Çünkü Reisimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı seviyoruz, güvenimiz tam” dediler.

AK Kadrolar Seçim Çalışmasına Devam Edecek

AK Parti Akçakale Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya,AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, AK Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık, AK Parti Akçakale Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Kaydo, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi adayları, Akçakale Belediye Meclis Üyesi adayları dur durak bilmeden seçim çalışmalarını sürdüreceklerini belirtiyorlar.(Şanlıurfa 63- urfa haber- urfahaber- şanlıurfa haber- şanlıurfa haberleri- urfa haberleri- haber urfa )

YORUMLAR

  • 0 Yorum