Zemzem Gülender Açanal Esnafı Ziyaret Etti

Zemzem Gülender Açanal Esnafı Ziyaret Etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zemzem Gülender Açanal, seçim çalışmalarına Haliliye ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sürdürdü

28 Mayıs 2018 - 01:14

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zemzem Gülender Açanal, seçim çalışmalarına Haliliye ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sürdürdü. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zemzem Gülender Açanal, 27. Dönem Milletvekili aday tanıtım toplantısının ardından Haliliye ilçesinde bulunan esnafları ziyaret etti. Hal hatırlarını sorup kısa da olsa düşüncelerini, taleplerini aldı, varsa sorunlarını da not alarak ilgililere ileteceğini ve takipçisi olacağını söyledi.

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri nedeniyle yapılan aday tanıtım programının ardından Milletvekili adayları belirlenen ayrı ayrı bölgelerde esnaf ziyareti yaptılar.

AK Vekil adayı Açanal'a  AK Parti Haliliye ilçe Başkanı Mehmet Canpolat'ın yanı sıra, AK Parti Şanlıurfa İl yönetim kurulu üyesi Sami Özbek ve İlçe teşkilatı üyeleri eşlik etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, Haliliye ilçesinde esnaf ziyaretinin ardından parti tarafından verilen toplu iftar programına katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Şanlıurfa’da 4 bin kök kenevir ele geçirildi
Şanlıurfa’da 4 bin kök kenevir ele geçirildi