Beyazgül Bozova'ya Çıkarma Yaptı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ilçe gezileri kapsamında Bozova'ya adeta çıkarma yaptı.

Beyazgül Bozova'ya Çıkarma Yaptı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ilçe gezileri kapsamında Bozova'ya adeta çıkarma yaptı.

Beyazgül Bozova'ya Çıkarma Yaptı
24 Şubat 2019 - 13:47

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ve başkan yardımcılarıyla birlikte ilçe gezileri kapsamında Bozova, Birecik ve Halfeti ilçelerine adeta çıkarma yaptı.

Gittiği her ilçede yöre halkının büyük sevgisiyle karşılanan AK Başkan Adayı Beyazgül, ilk durağı olan Bozova’da AK teşkilatlarla bir araya geldi. Önce kadın kolları andından ilçe teşkilatıyla bir araya gelen ve teşkilat mensuplarına hitap eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, ilçede esnaf ziyaretleri yaptı ve bir kermese katılarak katkıda bulundu.

BEYAZGÜL BOZOVALILARIN GÖNÜLLERİNİ FETHETTİ

AK Parti Bozova Belediye Başkan Adayı Suphi Aksoy, İlçe Başkanı Ecz. Süleyman Deveci, Kadın Kolları Başkanı Dilek Kara ve ilçedeki partililer tarafından coşkuyla karşılanan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Bozova’da gönülleri fethetti.Bozova İlçe Başkanlığında düzenlenen istişare toplantısında ilçe, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyesi ve partililerle bir araya gelen Büyükşehir Başkan Adayı Av. Beyazgül, teşkilata seçim çalışmalarını aktardı; dilek ve önerileri dinledi.

BEYAZGÜL: 31 MART’TA ŞANLIURFA’DA BİR ZAFERE DAHA İMZA ATACAĞIZ

Bozova’da karşılaştıkları sıcak ilgi ve samimiyete teşekkür eden Büyükşehir Başkan Adayı Av. Beyazgül, “Bizleri bağrına basan Bozovalı kardeşlerimize, analarımıza, bacılarımıza, genç kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Kadın Kollarımızı, ilçe ana kademeyi ziyaret ettik. Salonlarımız hınca hınç doluydu. AK Parti 13+1 Büyükşehir ile birlikte tüm ilçeleri alarak Türkiye’de önemli bir seçim zaferine imza atacaktır. AK Partiye halkımızın büyük bir teveccühü vardır. Bu sonuç inşallah sandıklara yansıyacaktır” dedi. Bozova İlçe Başkanlığı önünde partililerle hatıra fotoğrafı çektiren Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’e Bozova İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Kara ziyaret anısına bir tablo hediye etti.

BEYAZGÜL BOZOVA’DA İLÇE SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YAPTI

Bozova İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından esnaf ziyaretleri yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av.Zeynel Abidin Beyazgül, Bozova İlçe seçim bürosunun açılışını yaptı.Başkan Adayı Av. Beyazgül burada toplanan Bozovalılara hitap ederek 31 Mart seçimlerinde AK Partiye, kendisine ve cumhur ittifakıyla birlikte 13 ilçe adaylarına destek ve dua istedi.

Seçim bürosu açılışının ardından Bozova ilçesinde esnaf ziyareti yapanŞanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av.Zeynel Abidin Beyazgül’e esnafların ilgisi yoğun oldu. Bozovalı hemşerilerine ve esnafa gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av.Zeynel Abidin Beyazgül’un ikinci durağı Birecik ilçesi oldu.

Seçim bürosu açılışına AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av.Zeynel Abidin Beyazgül’ün yanı sıra, İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Bozova Belediye Başkan Adayı Suphi Aksoy, İlçe Başkanı Ecz. Süleyman Deveci, Kadın Kolları Başkanı Dilek Kara, Gençlik Kolları Başkanı Cemil Taş, İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum